przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Babciu, dziadku! Kochamy was!

- Reklama -

Nikodem Kruk

Mam trzy babcie. Jedna mieszka w Lipinach. Druga ma na imię Halinka, a trzecia babcia Jasia już umarła. Moje babcie nie mieszkają ze mną w moim domu, ale się odwiedzamy. Ostatnio odwiedził mnie dziadek Felek. Przyleciał do mnie ze Szwecji. Przywiózł mi cukierki i żelki. On tam mieszka z babcią Halinką, ale babcia nie przyjechała. W sumie to babcia z dziadkiem przyjeżdżają do mnie dość rzadko. Szwecja jest daleko od Polski.

Miłosz Wolanin

Z moim dziadkiem razem odśnieżamy, ja mu pomagam. Potem dziadek wozi mnie na sankach. Z babcią Krysią lepiłem bałwana. Babcia czyta mi też bajki i różne opowiadania. Ostatnio czytała mi taką książkę o rycerzu. Z moim dziadkiem lubię też gotować. Mój dziadek gotuje najlepszą zupę pomidorową pod słońcem. Uwielbiam tę zupę. Jakby nie było moich dziadków, to byłoby bardzo nudno, bardzo ich lubię.

Ola Zawieja

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Z moją babcią Marysią bardzo lubię się bawić. Najbardziej to w chowanego i w berka. Lubię też pomagać mojej babci w gotowaniu. Najlepiej to wychodzą nam naleśniki. Ale ja lubię takie same naleśniki, bez sera, bez dżemu. Babcia bardzo o mnie dba, ubiera mnie, przyprowadza do przedszkola. Potem mnie odbiera. Mojej mamy często nie ma, bo ona wyjeżdża ze swoim zespołem „Tanew”. Wtedy wszystkim musi się zająć moja babcia.

Otylia Szuper

Moja babcia mieszka w Biłgoraju. Często do niej chodzę. Jak jesteśmy razem, to bardzo lubimy się bawić ze sobą. Naszą ulubioną zabawą jest zabawa w chowanego. Moją najlepszą kryjówką jest miejsce pod stołem. Wtedy babcia długo musi mnie szukać. Bardzo lubię też, jak moja babcia czyta mi książki. Z okazji jej święta dałam jej kwiatka w doniczce. Była bardzo zadowolona. Chyba jej się podobał prezent.

Kamil Lis

Dla babci i dziadka przygotowałem czekoladki. W przedszkolu, jak będzie dzień babci i dziadka, i jak babcia z dziadkiem przyjdzie na przedstawienie, to babci dam takie serduszko. Dziadek dostanie ode mnie taką zawieszkę na drzwi, na której jest napisane „chwila dla dziadka”. Moja babcia mieszka w Biłgoraju. Jak są wakacje, to czasami odprowadza mnie do przedszkola. Chodzę też do mojej babci z moją mamą. Razem się bawimy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.