Moto Tech

- Reklama -

Awanse nauczycielskie

Ośmioro nauczycieli otrzymało awans zawodowy na nauczyciela mianowanego. Uroczystego wręczenia awansów dokonał Marian Tokarski, starosta biłgorajski wspólnie z Jarosławem Lipcem, etatowym członkiem Zarządu i Janem Komanem, kierownikiem Wydziału Edukacji w starostwie. Spotkanie odbyło się 5 września w starostwie.

– Gratuluję państwu kolejnego stopnia awansu zawodowego. Dziękuję za pracę, którą wykonujecie. Wasza postawa świadczy o tym, iż wpisujecie się w wysoki poziom nauczania, który funkcjonuje w biłgorajskiej oświacie. Jesteście wzorem dla kolegów, że wciąż trzeba się dokształcać. Tak jest w każdym zawodzie. Życzę państwu kolejnych awansów i satysfakcji z pracy – mówił do nauczycieli starosta Marian Tokarski.

- Reklama -

Awanse zawodowe otrzymali: z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej nauczyciele zawodu Tomasz Śliczniak, Leszek Luchowski, Tomasz Dziduch i Adam Larwa; z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nauczyciel j. polskiego Monika Szabat; z LO im. ONZ nauczyciel j. angielskiego Patrycja Kanty; z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej psycholog Monika Blicharz; z Zespołu Szkół Specjalnych Przemysław Kopacz oligofrenopedagog.

Egzaminy zawodowe odbyły się w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju 20 i 21 lipca. Nauczycieli oceniała komisja w składzie: przewodniczący Jarosław Piskorski, wicestarosta biłgorajski oraz członkowie: przedstawiciel kuratorium, dwóch ekspertów ds. awansów oraz dyrektor szkoły.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.