- Reklama -

- Reklama -

Aleksandrów szykuje remont Orlików (foto)

Aleksandrów szykuje się do modernizacji obu kompleksów sportowych Orlik 2024: - Celem modernizacji boisk jest przywrócenie stanu pełnej funkcjonalności, aby w dalszym ciągu mogły być bezpiecznymi miejscami do aktywnego spędzania wolnego czasu - zapowiada wójt Józef Biały. 5 kwietnia został złożony wniosek do Ministra Sportu i Turystyki o dofinansowanie zadania.

- Reklama -

Zadanie będzie polegać na wymianie nawierzchni z trawy syntetycznej oraz wymianie opraw oświetlenia boisk na ledowe na obu przyszkolnych „Orlikach” w Aleksandrowie. Celem modernizacji boisk jest przywrócenie stanu pełnej funkcjonalności, aby w dalszym ciągu mogły być bezpiecznymi miejscami do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Wartość zadania wynosi 1 393 904,00 zł.

 

 

 

urząd MArszałkowski projekt
foto: UG Aleksandrów

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Anonim mówi

  nawet obecne boisko w latach dziewięćdziesiątych robiliśmy czynem z chłopakami z dawnego szumu bo Aleksandria nie miała by dzie grać

 2. Członek byłego zarządu mówi

  Sam ten GKS zniszczył bo chciał w nim rządzić i mieć swoich ludzi a chłopaki się postawili jaśnie hrabiemu białemu i poszli grać do innych klubów pokazując że mają jego dyktaturę daleko gdzieś niech teraz starzec sam sobie z wnukami na tych orlikach i boisku gra.

 3. Lokalny patriota mówi

  Nic nie zrobił ponad to co musiał.Dzis pojeździłem trochę po sąsiednich gminach to Aleksandrów niestety przy nich bardzo niekorzystnie wyglada.Wojt teraz obiecuje drogi,remonty orlików i ogólnie wszystko aby go wybrać.Przez dwadzieścia lat nic nie robił a teraz to chyba przez ten tydzień to da radę to zrobić.

 4. ALEKSANDRÓW mówi

  Aleksandrowski „Łukaszenka” wystraszył się że przegra wybory, i chwilę po rozwaleniu GKS Aleksandrii ogłosił że będzie remontował orliki.
  cyrk na kółkach

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.