- Reklama -

Aktywne kobiety bawiły się w hali OSiR

Arena główna to oczywiście zajęcia sportowe, które zajęciami zumby rozpoczęła instruktorka z Biłgoraja Zosia Badach. Następnie do akcji wkroczyła mistrzyni Europy w Pole Dance Sport Katarzyna Bigos, która zaprezentowała uczestniczkom pokaz sportowego tańca na rurze, a następnie poprowadziła zajęcia sportowe FireWorkout (trening, podczas którego pracuje całe ciało. W szybkim tempie wykonuje się ćwiczenia siłowe i aerobowe). – Bardzo zaskoczyła mnie liczba kobiet, jaka stawiła się na moich zajęciach w Biłgoraju, dlatego trening, który przeprowadziłam, był dla mnie dużą przyjemnością. Dzisiaj był trening na całe ciało – wymagający, ale skuteczny. Uczestniczki bardzo chętnie wykonywały ćwiczenia, widać, że ćwiczą i nie trzeba było ich specjalnie namawiać, co było supersprawą – powiedziała Katarzyna Bigos. Zajęcia sportowe zakończył trening na trampolinach, który poprowadziła Paulina Wójtowicz z Klubu LEILA w Lublinie. 

Zajęcia sportowe odbywały się również w salce fitness: były ćwiczenia na piłkach, które przeprowadziła Sylwia Szkałuba oraz joga z Olą Gontarz. 

- Reklama -

Tego dnia kobiety mogły bezpłatnie skorzystać z masażu, porad makijażowych, kosmetycznych, fryzjerskich czy doradztwa, jak prawidłowo dobrać biustonosz. Ponadto można było skorzystać z porad dietetyka i spróbować smacznego i zdrowego jedzenia oraz naturalnych skoków. 

Drugą częścią tego dnia był pokaz mody sportowej znanych firm odzieżowych, którego choreografią zajęły się Marta Tochman i Milena Grygiel. Na wybiegu zaprezentowały się dziewczyny z Biłgoraja. Swój pokaz dała także grupa Street Workout Biłgoraj oraz Karla Riznyk z Krakowa. Na zakończenie odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród. Dyrektor OSiR Eliza Rafał serdecznie podziękowała także sponsorom, darczyńcom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego szczególnego dnia. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.