AGD

- Reklama -

- Reklama -

Znana biłgorajska diva powraca. Wkrótce koncert

Druga sobota stycznia to w Biłgorajskim Centrum Kultury spotkanie z piosenkarką obdarzoną niespotykaną, niską barwą głosu- Elżbietą Igras. Piosenkarką pochodzącą z Biłgoraja i swego czasu bardzo popularną. Dziś mieszkająca w Warszawie Elżbieta Igras zaprasza na koncert w Biłgoraju.

- Reklama -

Piosenkarka wystąpi w towarzystwie trzech innych  muzyków: Tomasza Szweda, Roberta Osama i Piotra Filipowicza. Na koncert zapraszamy 14 stycznia o godz. 18.00. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie BCK.

 

Spotkanie pod hasłem „Na głosy i nastroje”, to wyjątkowy wieczór z Elżbietą Igras, której tym razem towarzyszyć będą : Tomasz Szwed – wokalista i kompozytor, Robert Osam – pianista, dyrygent, aranżer, wokalista, akompaniator. Znany m.in. z udziału w zespole muzycznym programu “Jaka to melodia?” oraz wytrawny kontrabasista – Piotr Filipowicz.

- Reklama -

W wykonaniu artystów usłyszymy przepiękne utwory przeplatane zabawnymi anegdotami „z tamtych czasów” i wzruszającymi wspomnieniami z lat młodości. Nie zabraknie też pozytywnych wniosków i afirmacji!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.