Krystyna Deryło

- Reklama -

Zginął podczas wycinki drzew (Aktualizacja)

Podczas wycinki drzew w okolicach miejscowości Ciosmy na terenie lasów państwowych doszło do wypadku. Nie żyje 58-letni mieszkaniec gm. Biłgoraj. Prowadzone są czynności policji, które mają ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Wypadek miał miejsce dziś przed południem.

Jak wynika z naszych informacji był to pracownik Nadleśnictwa Biłgoraj, który został przygnieciony przez drzewo.

 

Aktualizacja

- Reklama -

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności wypadku ze skutkiem śmiertelnym,  do którego doszło dzisiaj przed południem  w lesie,  w okolicach miejscowości Ciosmy. 58 letni mieszkaniec gminy Biłgoraj wspólnie z 49 letnim kolegą prowadzili prace przy wycince drzew. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ścięta przez mężczyzn sosna zaczepiła gałęziami o oddalone o kilkanaście metrów uschnięte drzewo które złamało się i uderzyło 58 latka w głowę. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Mężczyźni pracowali w kaskach ochronnych. Ciało 58 latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności związanych z tym nieszczęśliwym zdarzeniem.

 

Sporostowanie

Osoba która zginęła podczas wycinki drzew nie była pracownikiem  nadleśnictwa Biłgoraj, jedynie wykonywała usługę na rzecz naszego nadleśnictwa w postaci wycinki drzew. Prace w zagospodarowaniu lasu odbywają się na zasadach przetargu nieograniczonego do którego stają przedstawiciele tzw. ZULi – Zakładów Usług Leśnych.

 

 

Piotr Kniaź

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.