Moto Tech

- Reklama -

Zdrowe i zadbane ciało

W Zakątku Zdrowia i Urody na stałe zagościła maszyna do wykonywania zabiegów oxybrazji tlenowej. – Nasze buzie i dłonie staną się pełne blasku i gładkości, dobrze dotlenione i wypoczęte – mówi Jolanta Kuźmińska, właścicielka Zakątka Zdrowia i Urody. Dodaje, że w salonie zabiegi wykonywane są na sprzęcie najnowszej generacji. – Zabiegi wykonywane u nas są przede wszystkim bezpieczne, bezbolesne i efektywne, są wykonywane w miłej spokojnej atmosferze, są dla osób, które sobie cenią dyskrecję, spokój i miły dotyk. Wszystkie te osoby zapraszamy – mówi. Zabiegi te można stosować nie tylko na twarz, ale również dłonie, które są naszą wizytówką. Każdy z nas chce mieć je zadbane, gładkie i nawilżone. 

A w Zakątku co chwila nowości. Dostępny jest już masaż tlenowy. Taki zabieg nie jest dostępny nigdzie w okolicy, a ma mnóstwo zalet. Masaż tlenowy to najnowsza metoda wykonania efektywnego i efektownego masażu, z jednoczesnym dotlenieniem skóry. W Ameryce Południowej i Europie terapia dwutlenkiem węgla została zastosowana do zlikwidowania rozstępów, cellulitu oraz blizn przerostowych. Jest on bardzo łatwy do wykonania przez kosmetyczkę. Jest bardzo przyjemny i relaksujący zarówno dla klienta, jak i kosmetyczki. Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skór bardzo delikatnych, cienkich i wrażliwych. Na ten zabieg do końca grudnia zapraszamy w promocyjnej cenie 70 zł.

- Reklama -

W Zakątku Zdrowia i Urody zakupić można również produkty firmy Organique. Znajduje się w nich bogactwo ekstraktów i składników naturalnego pochodzenia. Większość produktów tworzy się ręcznie, dbając o to, by były one barwne, wyjątkowo pachnące oraz miały przyjemne i aksamitne konsystencje. – Każda terapia ma określony profil działania, a jej regularne stosowanie zapewni oczekiwane efekty. W ofercie znajduje się cała gama kosmetyków kąpielowych, oczyszczających, pielęgnacyjnych – informuje Jolanta Kuźmińska.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem tel. 602 669 718 (Miasteczko na Szlaku Kultur, ul. Berka Joselewicza 21/1) lub na oficjalnym fan page „Armon hajofi” na Facebooku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.