- Reklama -

Zderzenie trzech aut w Biłgoraju

Do zderzenia trzech aut doszło w sobotnie popołudnie w Biłgoraju. 39-letni mieszkaniec Krakowa, kierując samochodem skodą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z volvo, którym kierowała 25-letnia mieszkanka gminy Biłgoraj. Kobieta w następstwie tego uderzenia zderzyła się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona 25-latka.

W sobotnie popołudnie (24.04) dyżurny biłgorajskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulicy Granicznej z ulicą Batorego doszło do zderzenia trzech aut. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynikało, że 39-letni mieszkaniec Krakowa, kierując samochodem marki Skoda, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulicy Granicznej z ulicą Batorego. Samochód mężczyzny uderzył w jadące volvo, którym kierowała 25-letnia mieszkanka gminy Biłgoraj. W następstwie tego uderzenia pojazd kobiety zderzył się z jadącym z naprzeciwka ulicą Batorego volkswagenem, za kierownicą którego siedziała 46- letnia mieszkanka gminy Biłgoraj.

Jak ustalili policjanci wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Z obrażeniami ciała do szpitala zabrana została 25-letnia kierująca volvo. Szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

- Reklama -

Apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, czy też włączając się do ruchu, zawsze należy wcześniej dokładnie upewnić się, czy manewr ten nie spowoduje zagrożenia. W bezpiecznym dotarciu do celu podróży pomogą: skupienie uwagi za kierownicą oraz przestrzeganie znaków i przepisów drogowych.

sierżant sztabowy Joanna Pilarska

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.