- Reklama -

Zatrzymali pijanego kierowcę

 

Dzisiaj około godz. 8:30 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że od strony Gromady po drodze wojewódzkiej nr 835 w kierunku Biłgoraja jedzie bus m-ki Opel, którego kierowca może być nietrzeźwy. O zdarzeniu poinformował policjantów 42-letni mieszkaniec Warszawy, który nie spuszczając z oczu opla telefonicznie informował dyżurnego biłgorajskiej komendy o miejscu położenia. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca opla jedzie całą szerokością jezdni. Kierowca opla zatrzymał się w Biłgoraju na ul. Sikorskiego. Zgłaszający natychmiast uniemożliwił mu dalszą jazdę i przytrzymał mężczyznę, który próbował uciekać.

- Reklama -

Policjanci na miejscu ustalili, że kierowcą opla był 44-latek z gminy Biłgoraj. Mężczyzna jak wykazał policyjny alkomat miał w organizmie 3 promile alkoholu. Nie posiadał również żadnych dokumentów wymaganych podczas kontroli.

Teraz 44-latek dzięki obywatelskiej postawie mieszkańca Warszawy stanie przed sądem. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.