- Reklama -

Zarzuty za pół tony cukru

Wczoraj trzej mężyczyźni, mieszkańcy Biłgoraja w wieku 33 i 37 lat usłyszeli zarzuty, za kradzież z magazynu m.in. 500 kilogramów cukru. Okazało się również, że jeden z nich był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności.

W poniedziałek 19 sierpnia policjanci z wydziału kryminalnego KPP w Biłgoraju zatrzymali trzech mężczyzn, którzy włamując się do jednego z magazynów na terenie miasta Biłgoraj, ukradli 500 kg cukru oraz inne produkty. Byli to mieszkańcy Biłgoraja. Policjantom udało się odzyskać w całości skradziony towar, natomiast mężczyźni usłyszeli zarzuty.

- Reklama -

Zdarzenie to miało miejsce w połowie sierpnia – Trzech  mężczyzn postanowiło włamać się do budynku magazynu na terenie miasta. Sprawcy zniszczyli drzwi wejściowe, weszli do środka, skąd zabrali  około 500 kg cukru oraz inne produkty spożywcze. – mówi starszy sierżant Agnieszka Pintal z KPP w Biłgoraju.

33 i 37 latkowi za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast drugiemu 33-latkowi, który był już karany za podobne przestępstwa, w warunkach recydywy grozi nawet do 15 lat więzienia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.