- Reklama -

Zapłacą za swój żart

Kryminalni zatrzymali dwoje 19-latków, którzy w czerwcu br. uszkodzili fontannę w parku miejskim. Para dolała płynu do naczyń do fontanny co spowodowało uszkodzenie filtrów. Sprawcy tłumaczyli się tym, że dolali płynu do fontanny dla żartu ponieważ założyli się ze znajomymi. Teraz za głupi żart będą musieli ponieść odpowiedzialność karną w postaci poniesienia kosztów naprawy fontanny oraz 5 miesięcy prac społecznych.

- Reklama -

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Biłgoraj zatrzymali dwoje 19-latków. Kobietę z gminy Biłgoraj i mężczyznę z Biłgoraja, którzy 19 czerwca br. uszkodzili fontannę w parku miejskim przy ul. Kopernika w Biłgoraju. Sprawcy dolali płyn do mycia naczyń do fontanny powodując uszkodzenie filtrów. Sprawcy tłumaczyli się tym, że zrobili to dla żartu ponieważ założyli się ze znajomymi.

Po usłyszeniu zarzutów dobrowolnie poddali się karze w postaci poniesienia kosztów naprawy fontanny oraz 5 miesięcy prac społecznych. Warto się więc zastanowić dwa razy zanim przyjdą nam do głowy niedorzeczne pomysły lub posłuchamy znajomych.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.