- Reklama -

- Reklama -

Zaginął Jan Pytlowski – Aktualizacja

- Reklama -

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za 70 letnim Janem Pytlowskim. Mężczyzna w dniu 28 grudnia br około godziny 20:00 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za 70 letnim Janem Pytlowskim zamieszkałym w Biłgoraju. Mężczyzna w dniu 28 grudnia 2018r. około godziny 20:00 wyszedł z miejsca zamieszkania na spacer. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- Reklama -

Rysopis zaginionego: wzrost około 170 cm, średniej budowy ciała, sylwetka lekko pochylona, włosy krótkie siwe, widoczna łysina na czubku głowy, uszy średnie, przyległe, nos średni, prostolinijny.

Ubiór: kurtka zimowa koloru niebieskiego za pas, spodnie czarne z materiału, czapka zimowa koloru czarnego, buty zimowe tzw. kozaki koloru czarnego.

Apelujemy do wszystkich osób posiadających informacje na temat zaginionego lub miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 84 686 82 10, 84 686 82 90 lub z najbliższą jednostka Policji pod numerem 997 lub 112.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony. Przebywa w szpitalu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.