- Reklama -

Z promilami i bez uprawnień wiózł dzieci do przedszkola

Przed sądem za popełnione wykroczenia będzie tłumaczył się 35-latek z pow. biłgorajskiego. Nie dość, że zaparkował pojazd centralnie na przejściu dla pieszych, w dodatku w stanie po użyciu alkoholu prowadził dwójkę swoich dzieci do przedszkola. Jak się okazało mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, zaś mercedes, którym wiózł dzieci, od 4 lat nie miał przeglądu technicznego.

Całe zdarzenie zauważyli wczoraj policjanci wydziału ruchu drogowego, w pobliżu jednego z przedszkoli na terenie Biłgoraja. Kiedy z pojazdu, który zaparkował centralnie na przejściu dla pieszych, mężczyzna zabierał dwójkę dzieci i kierował się z nimi w stronę przedszkola, zareagowali natychmiast funkcjonariusze.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 35-letniego ojca dwójki dzieci. Okazało się, że mężczyzna znajduję się w stanie po spożyciu alkoholu, mając w organizmie 0,2 promila tego trunku w organizmie.

- Reklama -

Jakby tego było mało, podczas kontroli policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód nie posiadał od 4 lat przeglądu technicznego.

Za niesprawny pojazd natychmiast zatrzymali mu dowód rejestracyjny. Natomiast z uwagi na stan po spożyciu alkoholu i brak uprawnień do kierowania, pojazd 35-latka został usunięty z drogi na parking strzeżony.

Za jazdę bez uprawnień do kierowania, w stanie po spożyciu alkoholu oraz parkowanie w miejscu zabronionym mężczyzna będzie tłumaczył się przed Sądem.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.