- Reklama -

- Reklama -

Z promilami i bez “prawka”

Na początku sierpnia tego roku policjanci zatrzymali 45 – latkowi prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Niestety niczego to nie nauczyło mężczyzny, który ponownie wsiadł za kierownicę „na podwójnym gazie”. Teraz 45 – latek stanie przed sądem.

Do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w piątkowe popołudnie około godziny 17:00. Policjanci biłgorajskiej drogówki na ulicy Kościuszki w Biłgoraju zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Citroen. Za kierownicą siedział 45 – letni mieszkaniec Biłgoraja, który jak się okazało był nietrzeźwy. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania ponieważ zostało mu zatrzymane miesiąc wcześniej za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

- Reklama -

Teraz mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna a sąd może orzec w stosunku do niego zakaz prowadzenie pojazdów.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.