- Reklama -

Z ostatniej chwili: pacjent wyskoczył z okna szpitala

Dziś w Biłgoraju doszło do tragicznego zdarzenia. Pacjent przebywający na leczeniu na jednym z oddziałów, wyskoczył z okna i pomimo reanimacji zmarł.

To szokująca wiadomość! Dziś rano z trzeciego piętra biłgorajskiego szpitala wyskoczył pacjent oddziału wewnętrznego. Mężczyzna spadł na ziemię i pomimo prowadzonej reanimacji, zmarł.

Nasze informacje potwierdza rzecznik biłgorajskiej policji. – Mogę potwierdzić, że dziś rano, około godziny 7.00, zostaliśmy poinformowani przez personel szpitala o takim zdarzeniu. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu – informuje Joanna Klimek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.
Z naszych informacji wynika, że działania mężczyzny nie mogły być przypadkowe. Jak podaje nam jeden ze świadków, pacjent wcześniej pracował przy laptopie. Kiedy jego współlokator wyszedł do łazienki, otworzył okno i skoczył. Nie wiadomo, co mogło być przyczyną takiego zachowania mężczyzny.
Na miejscu prowadzone są czynności, które mają ustalić wszystkie okoliczności zdarzenia. Przesłuchiwani są świadkowie. Mężczyzna miał 43 lata, pochodził z gminy Tereszpol.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.