- Reklama -

Wierny od 17 lat

NOWa Gazeta Biłgorajska jest tygodnikiem, który na rynku ukazuje się nieprzerwanie od 11 kwietnia 2002 roku, czyli już ponad 17 lat. Przez te wszystkie lata tytuł prasowy ukazywał się w różnych nakładach, miał różną objętość, zmieniała się ilość stron.

W przeciągu tych 17 lat było także kilku wydawców i różni redaktorzy naczelni oraz dziennikarze. Zmianie ulegała również szata graficzna gazety oraz jej strona internetowa (www.gazetabilgoraj.pl). Obecny wydruk jest już osiemset siedemdziesiątym piątym wydaniem NOWej Gazety Biłgorajskiej. Ale jest jedna osoba, która się przez ten czas nie zmieniła, nasz stały i wierny Czytelnik, który posiada wszystkie drukowane wydania NOWej Gazety Biłgorajskiej.
Kilka tygodni temu naszą redakcję, mieszczącą się przy ul. Marii Konopnickiej 11, odwiedził Pan Jan, mieszkaniec gminy Biszcza, który posiada wszystkie numery NOWej Gazety Biłgorajskiej, a jest ich aż ponad 870. Pan Jan pokazał nam kilkanaście segregatorów, w których umieszczone były artykuły, informacje dotyczące gminy, w której mieszka, czyli Biszczy. Jak sam zaznaczył, gdy zabrakło dla niego gazety w Biszczy, to jechał do Tarnogrodu, aby zdobyć bieżący numer.
Panie Janie, dziękujemy za to, że od samego początku jest Pan z nami! Jest nam bardzo miło. Wierny Czytelnik to dla naszego zespołu redakcyjnego ogromna radość, ale też motywacja do rzetelnego przekazywania informacji. Życzymy Panu ciekawych artykułów i miłej lektury.
Redakcja NOWej Gazety Biłgorajskiej

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.