Moto Tech

- Reklama -

V Zawody Wędkarskie Policjantów

W Biszczy już piąty raz odbyły się zawody wędkarskie policjantów. W tym roku rywalizowało ze sobą 30 policjantów. Niepokonany w rozgrywkach okazał się funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Józefowie, st. sierż. Tomasz Iwaniec, który złowił najwięcej ryb w obu turach, zajął najwyższe miejsce na podium. Gratulujemy!

- Reklama -

Kolejny raz zbiornik w Biszczy był miejscem rozgrywek policjantów-wędkarzy o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju. Organizatorem zawodów byli policjanci z Posterunku Policji w Tarnogrodzie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Biłgoraju. Jak co roku zawody odbyły się w dwóch turach łowienia gruntowego. W konkurencjach wystartowało 30 policjantów powiatu biłgorajskiego.
W wędkarskich zmaganiach najlepszy okazał się reprezentant Komisariatu Policji w Józefowie, był to st. sierż. Tomasz Iwaniec, który złowił najwięcej ryb w obu turach. Kolejne miejsca na podium zajęli st. sierż. Mariusz Smolak z Posterunku Policji w Tarnogrodzie, oraz asp. Jacek Ziembicki z Posterunku Policji w Tarnogrodzie.
Uczestnicy zawodów z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Biłgoraju insp. Ryszarda Piłata otrzymali puchar oraz pamiątkowe dyplomy. Ponadto najlepsi uczestnicy zawodów za osiągnięcie wyróżniających się wyników wagowych połowu, zostali wyróżnieni sprzętem wędkarskim ufundowanym przez NSZZ Policjantów.
Za pomoc w organizacji zawodów serdeczne podziękowania kierujemy do: Wójta Gminy Biszcza, Masarni „Nieściór” w Księżpolu, Piekarni „Kapka” w Tarnogrodzie, Zagrody „Roztocze” w Obszy, Sklepu Wędkarskiego Marian Karpik w Tarnogrodzie oraz Delikatesów „Centrum” w Różańcu.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.