Paramedica

Tragiczny finał poszukiwań nastolatek

 – Może również Biłgoraj zainteresuje się sprawa dziewczyn? – napisała do naszej Redakcji pani Anna. Chodziło o poszukiwania trzech zaginionych nastolatek. W Internecie krążyły apele o takiej treści (pisownia oryginalna):
"Sprawa Pilna Ważna!!!! Liczy się każda pomoc!!!
W dniu dzisiejszym tj. 29.12.2017r., odbywa się szczegółowe przeszukanie terenu Naszej gminy i okolic. Wszystkie służby ratowniczo/poszukiwawcze rozpoczely prace o 6 rano. Proszę każdego kto może o udostępnienie linka oraz pomoc przy poszukiwaniach zbiórkę organizujemy na chwile obecna pod domem zaginionej Klaudia Bury. 37-204 Tryncza, Tryncza 282A!!! Poszukiwania trwają już 4 dobę liczy się każda osoba!!!! Jeśli nie możesz być na 6 możesz być później, będziemy szukać do skutku!!!
❗❗❗UWAGA❗❗❗
Potwierdzone informacje: 
Klaudia Bura 19l., Dominika Nagórna 18l i Ania Nagórna 17l. zaginely w poniedziałek około godziny 22. Ostatni raz widziane na stacji benzynowej w Wolce Małkowej w towarzystwie dwoch mężczyzn. Bogdan Kornafel ok. 27lat i Sławomir Groch lat 24. zdjęcia poniżej. Mozliwe, że poruszali się pojazdem daewoo Tico. Dziewczyny nie były ubrane na wyjazd i nie zabrały ze sobą dokumentów z domu. Nie posiadały paszportów. Nie korzystały z kart płatniczych ani nie zabrały pieniędzy z domu. Dziewczyny mogą przebywać wraz z mężczyznami jak i samotnie dlatego ich też poszukujemy. Gmina Tryncza, Lezajsk oraz Przeworsk są przeszukane. Dodatkowo sprawdzano rzeki san i wislok oraz nabrzeże po obu stronach. Poinformowane są straż graniczna, straż pożarna, policja, gopr, wojsko. Na chwilę obecną informujemy fundacje które wspierają w takich działaniach. Udostępnień mamy ponad 10000 wiec około miliona osób poszukuje dziewczyn a ich dalej nie ma!!! Dziewczyny mogą być przetrzymywane. Prosimy o rozwieszanie plakatów i informacji z nr tel. W Bieszczadach już to robimy".

Niestety, dowiedzieliśmy się, że poszukiwania miały tragiczny finał. Ciała wszystkich zaginionych osób zostały odnalezione w zatopionym w rzece samochodzie. 

Oto informacje, które zamieścił portal strazacki.pl:

"#TRYŃCZA Z ostatniej chwili: Płetwonurkowie znaleźli samochód, który wpadł do rzeki Wisłok. To najprawdopodobniej tym autem podróżowały młode dziewczyny, które są poszukiwane od kilku dni.

Samochód został zaczepiony do liny przez płetwonurka, a następnie wyciągnięto go na brzeg – około godz. 15:45. Akcję utrudniał silny nurt rzeki i słaba widoczność.

Nasz reporter informuje, że jest to poszukiwany pojazd marki Deawo Tico, i że w samochodzie znajdują się ciała. Policja oraz straż pożarna potwierdza, że w środku znajdują się ofiary, nie ma jednak potwierdzonych danych co do ich liczby oraz tożsamości. Do akcji zadysponowano straż pożarną z JRG Przeworsk, JRG 1 Rzeszów oraz policję.

Nasz reporter jest na miejscu zdarzenia i zbiera dla Was informacje. Poniżej fotorelacja z akcji ratowniczej".

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.