- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

TOP 12 pomysłów na prezent dla przyjaciółki

Niespodzianka dla przyjaciółki, czyli co wybrać na prezent na różne okazje

- Reklama -

 

To właśnie przyjaciele znają siebie nawzajem najlepiej. Nie powinni więc mieć – przynajmniej w założeniach – problemów z wyborem odpowiedniego upominku. Prawdopodobnie każdy dobry przyjaciel byłby w stanie bez trudu odpowiedzieć na pytania o to, czym interesuje się bliska mu osoba, co lubi robić, jak spędza wolny czas. Mógłby też bez wahania określić, czy preferuje upominki bardziej praktyczny czy może humorystyczne. Czy woli rzeczy bardziej dekoracyjne, rozbudowane czy może jest zwolennikiem lub zwolenniczką maksymalnej prostoty i minimalizmu.

Wiedząc to wszystko, co wymienione powyżej, znalezienie prezentu doskonałego wydaje się całkiem proste. W praktyce jednak sytuacja nieco się komplikuje – bo choć bez trudu można znaleźć pasujący upominek, to jednak dużo trudniej sprawić, aby był on pod jakimś względem szczególny.

Personalizowany prezent dla przyjaciółki i przyjaciela

Z pomocą przychodzą upominki personalizowane, a zatem takie, jakie można – do pewnego stopnia – przygotować samemu. Oznacza to możliwość ozdobienia wybranego projektu samodzielnie wskazanymi napisami, a w niektórych przypadkach również fotografiami. To doskonała okazja do tego, aby stworzyć prezent dosłownie jedyny w swoim rodzaju.

Jeśli więc ktoś szukałby sposobu na to, aby podarować najbliższej osobie coś wyjątkowego, co już na pierwszy rzut oka mówiło będzie o tym, że zostało przygotowane specjalnie na tę okazję, prezenty personalizowane okazują się najlepszym wyborem. Najlepiej świadczyć będą o tym konkretne przykłady.

- Reklama -

Świeca zapachowa to rzecz, którą każdy może kupić sobie samodzielnie. Nie jest to również najbardziej unikatowy podarunek. Sytuacja zmienia się jednak diametralnie w momencie, kiedy jest to personalizowana świeca dla przyjaciółki SPALĘ CI DOM. Oczywiście cała groźba ma tu wymiar jedynie żartobliwy – niemniej jednak sprawia, że obok takiego podarunku trudno przejść obojętnie.

Inną – również bardzo dobrą, ale pozbawioną „groźnego” charakteru – propozycję stanowić będzie kubek dla przyjaciółki PREZENT DLA BFF. Można umieścić na nim zarówno własne zdjęcie, jak i swój dopasowany do kontekstu podpis. Czy gotowe naczynie będzie miało wydźwięk bardziej humorystyczny czy sentymentalny, to już zależy wyłącznie od autora upominku. Naczyń nigdy za wiele – do takiego wniosku można dojść, patrząc na kolejny pomysł na prezent dla przyjaciółki. To kieliszek do wina z miarką i imieniem SKALA. Umieszczone na nim napisy idealnie podsumowują „potyczki z codziennością”. Ale nie istnieją przecież problemy, których nie dałoby się rozwiązać… Kieliszek smacznego wina na pewno tu nie zaszkodzi.

To nie koniec. Jaki jeszcze prezent dla przyjaciółki rozważyć? Co kupić, żeby mieć pewność, że obdarowana osoba będzie nie tylko zaskoczona, ale i ucieszona? Możliwości jest mnóstwo – a oto najciekawsze z nich.

  1. Grawerowania doniczka z napisem
  2. Leżak ze spersonalizowanym oparciem
  3. Szklana szkatułka na biżuterię
  4. Personalizowany plakat w ramce
  5. Poduszka z własnym zdjęciem
  6. Kieszonkowe lusterko ozdobione grawerem
  7. Lampka przypominająca Księżyc
  8. Personalizowana statuetka
  9. Zabawna kartka urodzinowa… w kształcie majtek
  10. Żelki o smaku Prosecco

Po te, a także wiele innych fantastycznych pomysłów na prezent dla przyjaciółki, zajrzyj już dzisiaj na https://www.crazyshop.pl/prezenty-dla-przyjaciolki,1548!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź