- Reklama -

Tir przewrócił się na drodze – Aktualizacja (FOTO)

Do niebezpiecznie wyglądającej kolizji ciężarówki doszło wczoraj na drodze W863 pomiędzy Tarnogrodem a Bukowiną. Przewożący butelki samochód ciężarowy z naczepą na łuku drogi złapał pobocze a następnie wywrócił się blokując całą szerokość jezdni. Droga wojewódzka przez kilka godzin była nieprzejezdna. Na szczęście 30-letniemu kierowcy nic się nie stało.

- Reklama -

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj przed południem na drodze W835 Tarnogród – Bukowina. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że na łuku drogi kierowca samochodu ciężarowego z naczepą „złapał pobocze”, a następnie jego pojazd wywrócił się w poprzek na jezdnię, którą całkowicie zablokował. 30-letniego kierowcę tira z gm. Aleksandrów zabrało pogotowie ratunkowe. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało. 30-latek był trzeźwy.

Ciężarówka przewoziła puste butelki, które częściowo wysypały się na jezdnię. Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna, policjanci kierowali podróżujących na objazdy. Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę dostosowaną do panujących warunków drogowych.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.