- Reklama -

Szczęśliwy finał poszukiwań 70-latka

Krótko po zgłoszeniu, w lesie, policjanci odnaleźli 70-letniego mieszkańca gm. Biłgoraj. Mężczyzna chorował na Alzheimera. Jak wynikało z zawiadomienia starszy pan wyszedł z domu około 17.00 poruszając się w kierunku lasu miejscowości Lipowiec. W tym lesie, w trakcie poszukiwań, około 1,5 km od miejscowości w której mieszkał został odnaleziony. Policjanci zabrali go do radiowozu i bezpiecznie odwieźli do domu, pod opiekę rodziny.

- Reklama -

Starszy mężczyzna zaginął wczoraj. Jak wynikało ze zgłoszenia najbliższych, chorujący na zaniki pamięci 70-latek z gm. Biłgoraj wyszedł z domu około godziny 17.00 udając się w kierunku lasu.
Natychmiast po zgłoszeniu po godz. 19.00 funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Zaczynając od miejsca w którym ostatni raz był widziany zaginiony, policjanci przeczesywali okolicę oraz las. Warunki podczas poszukiwań były utrudnione, było ciemno i padał deszcz.

Po niespełna godzinie działań poszukiwawczych, 1,5 km od miejscowości Kajetanówka, w lesie, przy drodze gruntowej funkcjonariusze zauważyli osobę odpowiadającą rysopisem zaginionemu. Był to poszukiwany 70-latek, który natychmiast uzyskał pomoc i został przez funkcjonariuszy odwieziony do miejsca zamieszkania. Został bezpiecznie przekazany pod opiekę rodziny. Nie potrzebował pomocy medycznej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.