Sukces biłgorajskich zespołów na XI Wiosennych Spotkaniach Tanecznych w Zamościu

W minioną sobotę (22 kwietania) w Zamościu odbyły się XI Wieosenne Spotkania Tanczene. Na przegląd zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu przyjechało do Zamościa 812 tancerzy z 47 zespołów województwa lubelskiego prezentując 58 układów tanecznych.

Wyniki:

Jury w składzie Marian Szewera – przewodniczący, Anna Szuwara,  Magdalena Majer oraz Agnieszka Bida – sekretarz po obejrzeniu 58 prezentacji tanecznych  nagrodziło, dyplomami,  pucharami i  statuetkami następujące zespoły :

I kategoria taneczna kl. I – III :

  • Złoty promyk – Zespół Taneczny „Arabeska Mini” Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” Lublin.
  • Srebrny promyk –  Zespół Taneczny „Arabeska Mini – Mini” Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” Lublin.
  • Brązowy promyk – Zespół Taneczny „Słodziaki” Michel Fit & Cafe Łęczna.
  • I miejsce – Zespół Taneczny „Kropeczki” Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj.
  • II miejsce – Zespół Taneczny „Fleksi” Krasnostawski Dom Kultury Krasnystaw.
  • III miejsce – Zespół Taneczny „Stylusie” Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj.

 II kategoria taneczna kl. IV – VI :

  • Złoty promyk – Zespół Taneczny „Arabeska grupa młodsza” Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” Lublin.
  • Srebrny promyk – Zespół „Mała Rewia Taneczna” Miejski Dom Kultury Dęblin.
  • Brązowy promyk – Zespół Taneczny „Zygzaczek” Krasnostawski Dom Kultury Krasnystaw.
  • I miejsce – Zespół Tańca Nowoczesnego „Raptis III” Młodzieżowy Dom Kultury  Zamość.
  • II miejsce – Zespół Taneczny „Kornelki” grupa II Młodzieżowy Dom Kultury  Zamość.
  • III miejsce – Zespół Taneczny „Jump” Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj.

   III kategoria taneczna gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne:

  • Złoty promyk –  Zespół Taneczny „Bez nazwy” Gminny Ośrodek Kultury Milejów.
  • Srebrny promyk – Zespół Taneczny „Zygzak” Krasnostawski Dom Kultury Krasnystaw.
  • Brązowy promyk – Zespół Taneczny „Black Soul`s” KDK Szkoła Tańca Żan – Tan” Łęczna.
  • I miejsce – Zespół Taneczny „Ada I starsza” Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj.
  • II miejsce – Zespół Taneczny „Arabeska Młodzieżowa” Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” Lublin.
  • III miejsce – Zespół Taneczny „Adrisio” Krasnostawski Dom Kultury Krasnystaw.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.