- Reklama -

- Reklama -

Strażacy z Aleksandrowa postawieni na nogi (foto)

Takiego poruszenia w Aleksandrowie nie było już dawno. Ruch przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej, rozstawiony namiot pneumatyczny i sporo sprzętu: - Zapoznaliśmy się z nowo pozyskanym sprzętem min. namiotem pneumatycznym, nagrzewnicą, oświetleniem i całą resztą niezbędnego wyposażenia przyczepy. Aby w razie potrzeby szybko i skutecznie go użyć - pokazuje OSP Aleksandrów Drugi.

- Reklama -

 

 

foto: OSP Aleksandrów Drugi

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Barbie mówi

  Dać palec to wezmą całą rękę …..a to Wójt korzysta z tego prądu .Tak nauczył ludzi przez te wszystkie kadencje że na tacy wszystko podawał i za wszystko płacił .W innych gminach tak to nigdy nie działało to i normalne dla strażaków że za światło płacą .

  1. Urzędnik mówi

   Komputery w gminie odpalone. Każdy ma za zadanie komentować i lajkować. Nie damy się, tak trzymać. Strażacy niech się składają na prąd. Ważne, żeby Biały wygrał.

  2. MROK mówi

   Jola nie ciąg tematu z płaceniem za prąd. Gmina płaci za prąd tylko w Straży w Pierwszej części, bo popierają Wójta Białego, a u strażaków w Drugiej części Gmina nie płaci rachunków, bo nie popierają Wójta, niech sami sobie płacą.

 2. Anonim mówi

  Jak z gminnych pieniędzy dostali samochód to takiego poruszenia nie było a bez samochodu do pożaru by nie pojechali …… a przyczepka to tylko dodatkowy gadżet .

  1. Mieszkaniec mówi

   Anomim to chyba blisko władzy skoro tak wszystko wie … z tego co jest powszechnie wiadomo gmina dorzuca 10% reszte to są zewnetrzne środki.
   Jakby nie było to sprzęt służy wszystkim w potrzebie a każdy kto wspiera takie organizację zasługuje na brawa .

   1. Strażak mówi

    Strażacy z Aleksandrowa II pozyskują sprzęt bo składają wnioski i starają się o wsparcie. Zakup samochodu, quada i innego sprzetu był finansowany przez różne instutucje. Gmina prowadzona przez Wójta Józefa Białego nawet za prąd nie chce płacić w straży.

   2. Anonim mówi

    Czyli ogromnie brawa dla Wójta ….bardzo się cieszymy że 10 % środków znalazło się w naszej gminie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.