Krystyna Deryło- główny

- Reklama -

Stłuczka na skrzyżowaniu – AKTUALIZACJA

Około godziny 16.00 na skrzyżowaniu dróg w Majdanie Nowym doszło do zderzenia kilku pojazdów. Są utrudnienia w ruchu.

Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy ustalają wszystkie szczegóły zdarzenia. Ruch odbywa się wahadłowo.

Skrzyżowanie w Majdanie Nowym jest szczególnie niebezpieczne. Doszło tu już do kilkunastu kolizji i wypadków drogowych, w tym także ze skutkiem śmiertelnym.

Droga wojewódzka 835 będzie wkrótce przebudowywana. W tym miejscu ma powstać rondo. Mieszkańcy czekają na niego już kilka lat.

AKTUALIZACJA

- Reklama -

 Zderzyło się trzy samochody. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako dwie kolizje.

Z relacji świadków wynika, że pierwsze auto, którym podróżował 36-latek z gminy Tarnogród zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Mężczyzna jechał samochodem marki mazda.

Niestety, jadąca za nim kobieta z gminy Łukowa, która kierowała mercedesem, nie zachowała bezpiecznej odległości od pojazdu i nie zdążyła na czas wyhamować. 36-latka uderzyła w tył mazdy.

Za nią samochodem marki opel jechała 22-latka z gminy Sieniawa. Niestety, ona też nie zdążyła wyhamować i  uderzyła w tył mercedesa.

Po zdarzeniu na miejsce została wezwana karetka pogotowia, straż i policja. Dwie osoby (mężczyzna z mazdy i kobieta z mercedesa) zostały przetransportowane do szpitala.

Obie kobiety zostały ukarane mandatami.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Monika mówi

    Jak widać, przy takich zdarzeniach naszych posłów nie widać. Skoro to szczególnie niebezpieczne skrzyżowanie, to trzeba coś z tym zrobić. Niestety, za taką marna poselską pensję, lepiej jeździć na wiece i otwarcia dróg.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.