- Reklama -

Sprawcy pobicia zatrzymani

Za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia odpowiedzą czterej mężczyźni, którzy bez powodu zaatakowali podróżujących volkswagenem młodych ludzi. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na skrzyżowaniu ul. Lubelska i Kościuszki w Biłgoraju. Zbiegłych z miejsca zdarzenia sprawców szybko namierzyli biłgorajscy policjanci. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W nocy z piątku na sobotę  policjanci otrzymali informację o napaści i pobiciu na skrzyżowaniu ul. Lubelska i Kościuszki w Biłgoraju. Jak ustalili mundurowi na jednej ze stacji paliw pomiędzy klientami doszło do błahej sprzeczki, po której każdy wsiadł do swojego pojazdu i odjechał. W pewnym momencie przed skrzyżowaniem ul. Lubelska i Kościuszki pojazd m-ki Volkswagen, którym poruszali się 28 i 32-latek oraz kierująca 18-latka, wszyscy z gminy Biłgoraj został wyprzedzony przez samochód marki BMW, natomiast za nimi zatrzymało drugie BMW uniemożliwiając tym samym kierowcy wykonanie jakiegokolwiek manewru.

Następnie z tych pojazdów wysiadło łącznie czterech mężczyzn, którzy zaatakowali i pobili podróżujących volkswagenem 28 i 32-latka. Jeden ze sprawców posiadał metalowa pałkę. Mężczyźni z obrażeniami ciała zgłosili się do szpitala, a następnie o wszystkim powiadomili policję.

W wyniku podjętych czynności policjanci biłgorajskiej komendy zatrzymali sprawców. Okazali się nimi mieszkańcy Biłgoraja w wieku 19, 20 i dwóch 21-latków. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty. Grozi im kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. dzik mówi

    Ale jak nie miał manewru, jak go zastawili. Taranuje się wtedy wszystko co na drodze i ratuje skórę. Jednak dla niektórych dorobkiewiczów autko ważniejsze niż rozbity pysk. Z resztą to nie nowość przeciętnego polskiego kierowcę bardziej boli rysa na zderzaku niż rozbity pysk.

  2. heheszki mówi

    4 idiotow w dwoch gruzach… jeszcze pałka potrzebna bo sama przewaga liczebna to za mało 😉
    pewnie żaden z nich sam na sam nie miał jaj na stacji 😉
    typowe buraki, karma wróci koguciki

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.