Spotkanie „Biznes Lubelskie”

Marszałek Województwa Lubelskiego, Sławomir Sosnowski serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie cyklu „Biznes Lubelskie”. Już 17 maja 2018 r. spotykamy się w Hotelu Sitarska w Biłgoraju. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy w chodzie sportowym, który opowie uczestnikom spotkania o roli motywacji w biznesie.

Program spotkania w Biłgoraju:
15.00-15.30  Rejestracja uczestników
15.30-16.00 Biznes Lubelskie – współpraca na rzecz wzmocnienia eksportu i obsługi inwestorów – przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego
16.00-16.20 Negocjacje, mediacje i arbitraż w relacjach pomiędzy przedsiębiorcami – prelegent Aneta Biały (Mediator przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, Mediator w Lubelskim Centrum Arbitrażu i Mediacji w Lublinie)
16.20-17:20 Rewolucja w przepisach w 2018 roku. Co przyniosą zmiany w JPK, CIT, VAT i RODO – prelegent Dagmara Grabowska (Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Szatraj, Grabowska i Partnerzy, Warszawy)
17.20-17.30  Przerwa kawowa
17.30-18.30  Rola motywacji w biznesie – prelegent Robert Korzeniowski
18.30-18.45  Konsultacje społeczne dotyczące weryfikacji potrzeb i oczekiwań w zakresie
wspierania przedsiębiorczości. Pytania i dyskusja
18.45-19.30Poczęstunek i networking
Rejestracja na spotkanie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego pod adresem:
www.invest.lubelskie.pl
Liczba miejsc ograniczona! Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
W ramach cyklu Biznes Lubelskie najlepsi polscy prelegenci poruszą zagadnienia dotyczące codziennej działalności lokalnych przedsiębiorstw, zmian w przepisach podatkowych, konkurowania na rynkach międzynarodowych oraz opowiedzą o mediacji, negocjacji i arbitrażu w biznesie. Spotkania skierowane są dla obecnych i przyszłych eksporterów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu.
Dodatkową atrakcją regionalnych wydarzeń Biznes Lubelskie będzie obecność znamienitych polskich olimpijczyków – w tym Roberta Korzeniowskiego, Otylii Jędrzejczak, Sylwii Gruchały czy Daniela Iwanka, którzy opowiedzą o tym jak motywować siebie i pracowników.
Więcej informacji na temat cyklu Biznes lubelskie można znaleźć na
www.invest.lubelskie.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.