- Reklama -

- Reklama -

Śmiertelny wypadek w gminie Frampol

Kierujący Audi z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej 58 – latek zmarł na miejscu zdarzenia.

- Reklama -

Dzisiaj po południu dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na trasie Rzeczyce – Kąty. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 58 – letni mieszkaniec gminy Frampol z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety pomimo prowadzonych czynności reanimacyjnych mężczyzna zmarł na miejscu wypadku. Kierujący podróżował sam. Droga jest zablokowana, podróżujący są kierowani na objazdy.

 

 

Na miejscu pod nadzorem prokuratora czynności procesowe wykonują policjanci. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o bezpieczeństwo za kierownicą.

 

info/foto KPP Biłgoraj

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Gienek mówi

    Szkoda nawet komentować takie bzdety jak Pan piszę! Ale trzeba tak drzewo za atakował kierowce następnego, wyskoczyło mu na maskę. A komu służą ptakom, owadom, ludziom, drogom obniżają temperatura asfaltu, kierowcom tam gdzie wstępuje jest mnie wypadków udowodnione badaniami, rolnikom zatrzymują pylenie się ziemi, środowisko zatrzymują wysuszaniu sie gruntu .
    A dla takich ludzi jak ty radzę siedzieć w piwnicy, bo jeszcze pan by wyjechał zagranice a tam drzewo przy drzewie straszne ! A ZDP już wykarczowali xxxx drzew od 2015-2023 a nie zasadzili prawie żadnych nowych

  2. Droga bez drzew 🤔 mówi

    Kolejna ofiara co chciała drzewo 🌲 pokonać. A propo do Wojewódzkiego Zarządu Dróg: Komu ,,służą” te przydrożne drzewa oprócz zakładów pogrzebowych i księżom?!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.