Wypożyczalnia sprzętu Kołodziej-baner górny

- Reklama -

Cezary Duma nowym inspektorem biłgorajskiego sanepidu

Z dniem 25 sierpnia br. na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Biłgoraju powołany został Cezary Duma, dotychczasowy pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Janowie Lubelskim.

Nowy biłgorajski inspektor powiatowy piastuje to stanowisko od ponad dwóch tygodni. Powołany został na okres pięciu lat przez Lubelskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Lublinie dr. nauk med. Marię Jolantę Korniszuk.

– Naszym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu podczas okresu pandemii oraz sprawne postępowanie z zakażonymi przypadkami. Naszym zadaniem jest również uświadamianie ludziom, w jaki sposób mogą chronić siebie i swoich najbliższych – mówi w rozmowie z NOWą Gazetą Biłgorajską Cezary Duma Swoje obowiązki będę starał się jak najlepiej wykonywać, aby wszyscy mieszkańcy powiatu biłgorajskiego mogli czuć się bezpiecznie zapewnia Cezary Duma.

- Reklama -

Mgr Cezary Duma (ur. w 1978 r.) jest absolwentem Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, kierunek biologia. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Analityki laboratoryjnej w ochronie środowiska oraz Zarządzania w służbie zdrowia. Pracę w Inspekcji sanitarnej rozpoczął 16 lat temu w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Janowie Lubelskim początkowo jako młodszy asystent, następnie asystent i starszy asystent w oddziale laboratoryjnym pracowni badań mikrobiologicznych żywności. Od 10 lat posiada również doświadczenie w zarządzaniu systemem jakości.

Red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.