Rzucił się pięściami na busa

W sobotni wieczór, około godziny 17.00, policjanci zostali skierowani na ul. Zamojską. Według zgłoszenia doszło do wybicia szyby w busie pasażerskim. Mercedesem kierował 65-latek. – W pewnym momencie kiedy nastąpiła zmiana świateł i kierowca zaczął skręcać w ul. Długą wprost pod koła wtargnął mężczyzna i zaczął obiema pięściami uderzać w szybę czołową pojazdu – opisuje zdarzenie sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Agresywny mężczyzna był w towarzystwie dwóch kolegów. – Bezpośrednio po zdarzeniu mężczyźni zaczęli oddalać się w różnych kierunkach. Wezwany na miejsce patrol policji podjął penetrację terenu i po chwili wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani. Sprawcą wybicia szyby okazał się być 37-latek z Biłgoraja. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu – podaje rzeczniczka biłgorajskiej policji. Mężczyzna był agresywny. Ze względu na swoje zachowanie oraz stan upojenia alkoholowego został umieszczony w Izbie Wytrzeźwień w Zamościu.

W busie oprócz kierowcy znajdowało się w chwili zdarzenia trzech pasażerów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 37-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.