- Reklama -

- Reklama -

Rozpoczyna się Teatralna Majówka w Biłgoraju

Już w sobotę rozpoczyna się prawdziwy maraton teatralny w Biłgoraju. To znaczy dokładnie Teatralna Majówka. Potrwa do 3 maja, a w programie jest kilka spektakli. Już jutro zapraszamy do Biłgorajskiego Centrum Kultury na "Moralność pani Dulskiej". O godzinie 18:00.

- Reklama -

28, 29 i 30 kwietnia, godz. 18.00, sala widowiskowa, spektakl „Moralność pani Dulskiej, czyli tragifarsa kołtuńska” wg. Gabrieli Zapolskiej i w wyk. Sceny Amatora BCK, bilet 20 zł. „Moralność pani Dulskiej, czyli tragifarsa kołtuńska”. W ciasnym mieszczańskim światku „idealnej” pani Dulskiej pojawia się widmo skandalu. Niewygodne domowe sekrety zaczynają wychodzić na światło dzienne. Co robić? Jak najszybciej zamieść skandal pod dywan!

- Reklama -

Przedstawiamy Państwu studium hipokryzji, która dotyka przedstawicieli wszystkich warstw społecznych i jest wyjątkowo zaraźliwa i trwała. To nie tylko symbol mentalności mieszczaństwa przełomu XIX i XX wieku. „Dulszczyzna” przetrwała niestety do naszych czasów i obawiamy się, że ma się całkiem nieźle.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.