- Reklama -

- Reklama -

Rozpoczęły się Dni Biłgoraja (zdjęcia, filmy)

Rozpoczęły się Dni Biłgoraja. Dziś na scenie wystąpiły zespołu MDK i BCK.

Sobotnia impreza rozpocznie się o godz. 17.00 grami i zabawami dla najmłodszych. O godz. 18.30 w koncercie zatytułowanym “Muzykujący Biłgoraj” zaprezentują się: zespoły MDK, BCK i Goście. Ok. godz. 21.00 serdecznie zapraszamy na koncert Joe Cocker Project z niezwykłym wokalistą Juanem Carlosem Cano.

Niedzielne obchody dni miasta rozpoczną się o godz. 15.00 Turniejem Rodzinnym “Wymiatacze”, w którym o nagrodę główną, ufundowaną przez Burmistrza Miasta Biłgoraj: I miejsce 1000 zł, II miejsce 600 zł, III miejsce 400 zł w postaci bonów na nagrody rzeczowe, będzie rywalizowało 6-8 drużyn. O godz. 19.00 na scenie pojawi się zespół Goosebumps z Pawłem Skibą. Ok. godz. 20.30 dla biłgorajskiej publiczności zaśpiewa Robert Janowski, zaś ok. godz. 22.00 wystąpi zespół LemON.

- Reklama -

W sobotę od godz. 15.00, a w niedzielę od godz. 10.00 organizatorzy zapraszają także na “Jarmark biłgorajski”, który jest imprezą towarzyszącą Dniom Biłgoraja. Na jarmarku będzie można kupić m.in.: biżuterię, rękodzieło artystyczne, naturalne ozdoby i kwiaty, kosmetyki, a także potrawy regionalne oraz inne smakołyki. Kramy usytuowane będą przy ul. Kościuszki w pobliżu BCK.

W ramach Dni Biłgoraja 2018 odbędą się także imprezy sportowe w obiektach biłgorajskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (szczegóły www.osir.lbl.pl).

UWAGA: W związku z przeniesieniem Dni Biłgoraja w okolice BCK należy spodziewać się także utrudnień w poruszaniu się po mieście w tych okolicach. Zamknięte będą bowiem odcinki ulic: Kościuszki – od ul. Lubelskiej do ul. Ogrodowej, ul. Ogrodowa na całej długości, ul. W. Wasilewskiej – od ul. Kościuszki do ul. Ogrodowej. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu zaplanowano objazdy po trasie: – drogą powiatową ul. Lubelska na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki (sygnalizacja świetlna) do skrzyżowania z al. Jana Pawła II (rondo) – drogą wojewódzką al. Jana Pawła II na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską (rondo) do skrzyżowania z ul. Sikorskiego (rondo) – drogą powiatową ul. Sikorskiego na odcinku od skrzyżowania z al. Jana Pawła II (rondo) do skrzyżowania z ul. Kościuszki (sygnalizacja świetlna).


Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w sobotę 9 czerwca od godz. 8.00 i potrwa do niedzieli 10 czerwca do godz. 24.00.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.