Rolnicy rolnikom

Strona powstała z czystej i szczerej chęci niesienia pomocy rolnikom poszkodowanym przez różnego rodzaju kataklizmy i anomalia pogodowe. Bezpośrednim impulsem do jej powstania stały się wydarzenia w nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 roku w Polsce.

Wówczas to żywioł zdewastował tysiące hektarów lasów, także prywatnych, pól uprawnych i domostw. Ogrom zniszczeń zatrwożył cały kraj. Pomoc ruszyła natychmiast. Ludzie dobrej woli pochylili się nad losem dotkniętych nawałnicą. Obywatele zdali egzamin. Także i my, Samorząd Rolniczy, pragniemy włączyć się w odbudowę potencjału produkcji rolnej na obszarach dotkniętych nawałnicą.

Oprócz płynącej szerokim strumieniem pomocy doraźnej, takiej jak: cement, stal, papa, drewno konstrukcyjne, pokrycia dachowe, płyty kartonowo-gipsowe, wełna mineralna, folia, plandeki, materiały budowlane i ręce do pracy rolnicy potrzebują i innej pomocy, a mianowicie materiału siewnego, pasz dla zwierząt, warzyw do skarmiania, siana, słomy czy kiszonki. Rolnik wie, co drugiemu rolnikowi jest potrzebne, by przetrwać do kolejnego sezonu. Dlatego też dzięki tej stronie można podzielić się swoimi plonami z rolnikami, którzy w tym sezonie zostali z niczym. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.