Paramedica

Rodzinny rajd pieszy i rowerowy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju wspólnie z PTTK o/Biłgoraj oraz Urzędem Miasta Biłgoraj zapraszają wszystkich chętnych na  Rodzinny  Rajd  Rowerowy,  który odbędzie się w sobotę  12 maja 2018 roku. Przy okazji Rajdu Rowerowego odbędzie się rajd pieszy szlakami Biłgoraja i okolic, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1. im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stanisława Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju.

Rajd organizowany jest w ramach V ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbywać się będzie na terenie całej Polski w dniach 11-13 maja 2018r. Głównym celem akcji jest zaprezentowanie efektów  realizacji projektów unijnych i zmian jakie zaszły dzięki Funduszom Europejskim. Ponadto organizatorzy oprócz przejażdżki rowerowej i rajdu pieszego, przewidzieli na zakończenie  dodatkowe atrakcje: wspólny posiłek oraz konkursy z nagrodami.

Program szczegółowy rajdu:

10:00 –  zbiórka uczestników rajdu przed budynkiem Urzędu Miasta w Biłgoraju, Pl. Wolności 16.

Trasy Rajdu:

trasa nr 1 – piesza ok. 8 km –  Biłgoraj – ścieżka w lesie „Bojary” – Biłgoraj / zalew/

trasa nr 2 – rowerowa ok. 15 km  – Biłgoraj – Rapy Dylańskie – Nadrzecze – Biłgoraj / zalew Bojary /

trasa nr 3 – rowerowa ok. 43 km  – Biłgoraj – Rapy Dylańskie- Ignatówka – Żelebsko – Karolówka- Nadrzecze – Gromada – Biłgoraj / zalew Bojary/

13:00 –   ognisko turystyczne , posiłek oraz możliwość udziału w konkursach.

14:00  –  zakończenie rajdu.

Zgłoszenia należy składać w Punkcie Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Biłgoraju, ul. Kościuszki 41/43, tel./fax 84 688 00 00, e-mail: poitbilgoraj@interia.pl i Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, ul. Targowa 15, tel 84 688 10 35, e-mail:info@osir.lbl.pl. do dnia: 11.05.2018r.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.