- Reklama -

- Reklama -

Radny żegna PiS. Złożył rezygnację

Radny Biłgoraja - Marcin Adam Mura, rezygnuje z członkostwa w Klubie Radnych PiS w Radzie Miasta Biłgoraja. Spore zaskoczenie, bo był przecież jego najbardziej rozpoznawalną twarzą. - Wczoraj 11 października 2022r. złożyłem w biurze Rady Miasta Biłgoraja pismo, w którym rezygnuję - poinformował właśnie radny.

- Reklama -

– Serdecznie dziękuję za okres współpracy w ramach Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Biłgoraja. Mieszkańców Biłgoraja zapewniam, że zawsze popierał będę decyzje przyczyniające się do rozwoju miasta i zawsze głosował będę za takimi rozwiązaniami, które poprawiają jakość życia naszych mieszkańców – zapowiada Marcin Adam Mura.

Dlaczego bardzo aktywny biłgorajski radny złożył rezygnację?

- Reklama -

– To nie jest na pewno decyzja podjęta pod wpływem chwili, czy pod wpływem emocji. Myślałem o tym już od jakiegoś czasu i uważam, że to jest odpowiedni moment, żeby złożyć rezygnację i przyjrzeć się temu co dzieje się w Biłgoraju, trochę z boku. Bardzo dziękuję za mnóstwo głosów wsparcia od moich znajomych i wyborców, które dostaję w ostatnich godzinach. Na pewno nie wycofuję się z działalności samorządowej. Niezmiennie kocham Biłgoraj i mam jeszcze sporo pomysłów, które chciałbym zrealizować w naszym mieście – powiedział nam radny.

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Ricardo mówi

    Po ile teraz wungiel u Burmistrza?

  2. King mówi

    Boże, to ten pan jest radnym? …

  3. Jarosław K. mówi

    Pan radny poczuł wiatr nadchodzących zmian. Za jakiś czas większość działaczy PiS będzie się tłumaczyć, że tylko wykonywała rozkazy, że o niczym nie wiedziała, że nic nie znaczył w partii itp.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.