- Reklama -

Przedszkolaki żartownisie

Hania Mura 

Na prima aprilis robi się każdemu żarty. Fantazjuje się wtedy. Zrobiłam Ewelinie, mojej koleżance, taki żart, że powiedziałam, że ma tysiąc pająków na plecach. A potem mówiłam jej, że ma tysiąc spinek na włosach. Ale nie uwierzyła w moje żarty. 

Szymon Papierz

Ja powiedziałem Mateuszowi, że leci koło niego muszka. A tej muszki wcale nie było. Ale i tak Mateusz mi nie uwierzył, bo wiedział, że jest to tylko żart. Dzisiaj jest taki dzień żartownisiów. 

Kaja Miazga

Powiedziałam dzisiaj Kai, że w jej domu jest wielki słoń. Ale ona wcale w to nie uwierzyła, bo wie, że to był tylko taki żart na prima aprilis. Jak jest 1 kwietnia, to można sobie żartować ze wszystkiego.

Zuzia Skibińska

Z rana powiedziałam mojej babci, że ptak leci. Babcia wtedy popatrzyła i pytała mnie, gdzie on jest. A ja wtedy powiedziałam jej, że to tylko taki żart na prima aprilis. Tata zrobił mi też żart, bo powiedział, że mam plamę na bluzce, a jej wcale tam nie było. 

- Reklama -

Dawid Blacha

Zrobiłem żart Dominikowi. Powiedziałem jemu, że chyba ma przeciętą głowę, bo trochę krew mu leci. On trochę uwierzył, a nawet się trochę przestraszył. Ale potem powiedziałem, że to tylko taki żarcik.

Kuba Gajewski

Powiedziałem Filipowi, że leci bocian. Ale i tak Filip nie uwierzył. Ale to nie koniec żartów. Jak wrócę do domu, to będę robił żart w domu. Na pewno mi się uda. Bo dzisiaj można każdemu robić żarty.

Dominik Zygmunt

Powiedziałem dzisiaj Dawidowi, że nie ma ręki. Ale on wcale w to nie uwierzył. Lubię bardzo robić sobie takie żarty. To jest bardzo fajny dzień, każdy może sobie żartować z każdego. 

Milenka Myszak

Zrobiłam dzisiaj taki żarcik Klaudii, że ma wielkiego pająka na sobie. Klaudia nie nabrała się na mój żart, powiedziała, że wie, że to psikus na prima aprilis. Mi jeszcze nikt nie zrobił żartu. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.