- Reklama -

- Reklama -

Pracowita niedziela w Turobinie

W niedzielę zapraszamy do Turobina. To będzie już VI Festiwal Piosenki Patriotycznej. Przesłuchania konkursowe, występy lokalnych wykonawców i zespołów, oraz akcja honorowego oddawania krwi - tak wygląda niedziela w turobińskiej muszli koncertowej. W przesłuchaniach aż 26 wykonawców! Zobaczcie pełną listę.

- Reklama -

Wójt Gminy Turobin, Gminna Biblioteka Publiczna w Turobinie i Parafia p.w. św. Dominika serdecznie zapraszają na VI Festiwal Piosenki Patriotycznej, który odbędzie się 18 września 2022 r. w Turobinie o godzinie 11.00 w Muszli Sportowo – Koncertowej – przekazują organizatorzy.

Ideą Festiwalu jest przede wszystkim kształtowanie postaw patriotyczno – obywatelskich, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży szkolnej poprzez propagowanie i popularyzację polskiej piosenki patriotycznej, ale też integracja wielopokoleniowej społeczności i edukacja historyczna poprzez wyszukiwanie dawnych piosenek patriotycznych oraz ich utrwalanie.

W  samo niedzielne południe w muszli sportowo-koncertowej w Turobinie rozpoczną się przesłuchania koncertowe. W czasie festiwalu, od godziny 11:00 do 15:00, przy remizie OSP w Turobinie potrwa honorowa zbiórka krwi.

- Reklama -

Oto program niedzielnych przesłuchań:


 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.