- Reklama -

- Reklama -

Potrącenie rowerzystki na ul. Zamojskiej

Wczoraj około godziny 17:30 policjanci zostali skierowani na skrzyżowanie o ruchu okrężnym na ul. Zamojskiej i Poniatowskiego w Biłgoraju gdzie doszło do potrącenia 47 letniej rowerzystki.

Jak wstępnie ustalili policjanci  kobieta znajdując się na ścieżce dla rowerów została potrącona przez kierowcę opla, który odjechał z miejsca zdarzenia. 47-latka została przewieziona do szpitala na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Kobieta była trzeźwa.

- Reklama -

Po około godzinie policjanci biłgorajskiej drogówki zauważyli na ul. Wiejskiej w Biłgoraju opisywany wcześniej samochód. Kierowca osobowego opla został zatrzymany. Jak się okazało za kierownicą siedział 27-letni mieszkaniec Biłgoraja.

Mężczyzna oświadczył policjantom, że faktycznie potrącił rowerzystkę ale sądząc, że nic jej się nie stało odjechał z miejsca zdarzenia. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem 27-latek miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.

Mężczyzna stanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.