- Reklama -

- Reklama -

Samochód potrącił pieszą (AKTUALIZACJA)

 W sobotę w godzinach porannych na ulicy Lubelskiej w Biłgoraju doszło do potrącenia pieszej. Na szczęście, obyło się bez poważnych obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce 25 sierpnia tuż przed godziną 9.00. Przez samochód osobowy marki Volkswagen potrącona została 84-letnia mieszkanka Biłgoraja. Pojazdem kierował 61-letni mężczyzna. Pomocy poszkodowanej udzielała załoga karetki pogotowania ratunkowego. Kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce nieopodal przejścia dla pieszych. Sprawcą kolizji była kobieta, która nagle wtargnęła na jezdnię.

Przypomnijmy. Skrzyżowanie, obok którego doszło do potrącenia, jest wyjątkowo niebezpieczne. Bardzo często dochodzi tam do wypadków i kolizji. Od kilku lat mówi się o przebudowaniu tego miejsca. Ma tam powstać rondo.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Czy mówi

    Za nieporadność urzędników, za tolerancję przez policję chamstwa na drodze zdrowie tracą mieszkańcy z okolicy tego miejsca. To rondo już dawno możnaby było zrobić chociaż dorywczo tymczasowo aby było bezpieczniej i przyzwyczajać ludzi do nowej organizacji ruchu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.