- Reklama -

Samochód potrącił pieszą (AKTUALIZACJA)

 W sobotę w godzinach porannych na ulicy Lubelskiej w Biłgoraju doszło do potrącenia pieszej. Na szczęście, obyło się bez poważnych obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce 25 sierpnia tuż przed godziną 9.00. Przez samochód osobowy marki Volkswagen potrącona została 84-letnia mieszkanka Biłgoraja. Pojazdem kierował 61-letni mężczyzna. Pomocy poszkodowanej udzielała załoga karetki pogotowania ratunkowego. Kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Zdarzenie miało miejsce nieopodal przejścia dla pieszych. Sprawcą kolizji była kobieta, która nagle wtargnęła na jezdnię.

- Reklama -

Przypomnijmy. Skrzyżowanie, obok którego doszło do potrącenia, jest wyjątkowo niebezpieczne. Bardzo często dochodzi tam do wypadków i kolizji. Od kilku lat mówi się o przebudowaniu tego miejsca. Ma tam powstać rondo.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Czy mówi

    Za nieporadność urzędników, za tolerancję przez policję chamstwa na drodze zdrowie tracą mieszkańcy z okolicy tego miejsca. To rondo już dawno możnaby było zrobić chociaż dorywczo tymczasowo aby było bezpieczniej i przyzwyczajać ludzi do nowej organizacji ruchu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.