- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Posesje na medal w gminie Tarnogród

Wzorem lat ubiegłych w gminie Tarnogród ogłoszono kolejną edycję konkursu na najbardziej zadbaną posesję na terenie miasta i gminy. Do konkursu przystąpiło 15 gospodarstw z terenu całej gminy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas dożynek parafialno-gminnych 4 września 2016 r. w Woli Różanieckiej. Wyboru dokonali uczestnicy dożynek poprzez głosowanie, wrzucając do urny kartkę z wybraną przez siebie najładniejszą posesją. Następnie wytypowana komisja podliczyła wszystkie oddane głosy.

Najwięcej głosów zdobyła posesja państwa Natalii i Piotra Kotowskich z Luchowa Dolnego. Burmistrz Tarnogrodu przewidział zróżnicowane nagrody dla wszystkich, którzy zostali zakwalifikowani do konkursu.

- Reklama -

Wszystkie posesje można było oglądać na przygotowanej wystawie fotograficznej. Można też było przypomnieć sobie najładniejsze posesje z ubiegłego roku. A było co oglądać.

W konkursie wzięły udział posesje należące do: Jolanty i Wiesława Zygmuntów (Różaniec Pierwszy), Marty i Dariusza Szulów (Różaniec Pierwszy), Szkoły Podstawowej w Różańcu Pierwszym, Natalii i Piotra Kotowskich (Luchów Dolny), Agaty i Dariusza Wlaziów (Luchów Górny), Anny i Roberta Gałków (Wola Różaniecka), Antoniny i Jana Gałków (Wola Różaniecka), Doroty i Kazimierza Gurdzielów (Tarnogród), Anny i Marka Magochów (Tarnogród), Małgorzaty i Pawła Grabiasów (Tarnogród), Renaty i Jana Ćwików (Tarnogród), Adeli i Mariusza Lipków (Tarnogród), Małgorzaty Cich (Tarnogród), Jolanty i Leszka Bryłów (Tarnogród), Anety Korpal (Tarnogród).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.