Porażka Łady w meczu kontrolnym

W drugim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem nowego sezonu, Łada 1945 Biłgoraj przegrała z Gryfem Gmina Zamość 0:1. Oba zespoły występują w IV lidze piłkarskiej i już niebawem powalczą o ligowe punkty. W środę, biało-niebiescy wyjeżdżają do Lublina na sparing z kolejnym czwartoligowcem, Lublinianką.

W sparingu z Gryfem Gminą Zamość, jedyny gol padł w 28 minucie, po strzale Jakuba Prylińskiego. W pierwszym meczu kontrolnym rozegranym kilka dni temu, Łada wygrała na wyjeździe z Sokołem Nisko 3:0. Bramki dla Łady, w pierwszej połowie strzelili Damian Chmura i Patryk Dorosz. W drugiej połowie bramkę strzelił  Mykola Cherniuk.

Jak informowaliśmy w Nowej Gazecie Biłgorajskiej, nowy, zawodnikiem Łady będzie Jakub Paćkowski, który przenosi się ze spadkowicza z IV ligi – Gromu Różaniec.

urząd MArszałkowski projekt

Początek sezonu w IV lidze piłkarskiej, w weekend 12-13 sierpnia. Pierwszy mecz, Łada 1945 Biłgoraj rozegra w Tomaszowie Lubelskim. A już 15 sierpnia (wtorek), do Biłgoraja przyjeżdża Kryształ Werbkowice.