Pomoc dla Kubusia

 Na początku walczył o życie, potem uczył się wszystkiego od początku (jeść, mówić, poruszać rękami i nogami). Kuba nie chodzi, z trudem utrzymuje się w pozycji siedzącej. Jak mówi: "codziennie pracuje, żeby jego rączki i nóżki go słuchały". Kuba wierzy, że kiedyś będzie mógł chodzić. 
Chłopiec jeździ z mamą do szkoły i ma indywidualny tok nauczania. Mimo swojej ciężkiej choroby, jest radosny i uśmiechnięty. Wraz z rodziną mieszka w miejscowości Dereźnia w gm. Biłgoraj.
Każdy dzień w jego życiu to wielogodzinna rehabilitacja, praca nad własnym ciałem i jego ułomnościami. Bez pomocy specjalistycznej rehabilitacji, sprzętu medycznego nie ma szans na powrót do zdrowia, a na to wszystko są potrzebne fundusze. Kubie bardzo potrzebny jest nowy wózek inwalidzki, bez którego nie może on się poruszać. – Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz Kuby, który jest  podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" – mówią rodzice chorego chłopca. – Wszystkim wspaniałym ludziom o dobrym sercu bardzo dziękuję za pomoc – dodaje Kuba.
FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ" KRS: 0000037904
Informacje uzupełniające: 10654 Brodziak Jakub

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.