Podzielili się opłatkiem

W sobotni wieczór w ośrodku "Sosna" w Biłgoraju zgromadziło się blisko 150 sympatyków PiS. Spotkanie rozpoczęło się modlitwą i przełamaniem się opłatkiem.

W spotkaniu uczestniczył poseł Jan Szewczak, wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Finansów Publicznych, radna sejmiku wojewódzkiego Ewa Panasiuk, wójtowie, radni powiatowi i gminni oraz mieszkańcy powiatu biłgorajskiego.

Na początku przybyłych gości powitała inicjatorka spotkania – posłanka Agata Borowiec. Dziękowała ona gościom za obecność na spotkaniu, które – jak mówiła – ma charakter rodzinnego. – Dla mnie jest bardzo ważne, że obok posła są ludzie, którzy z nim współpracują, którzy go popierają, za co z całego serca wszystkim państwu dziękuję – mówiła na wstępie. – Dwa lata minęły bardzo szybko. Były to dwa bardzo ważne dla naszego rządu lata – powiedziała poseł Agata Borowiec i zapraszała na spotkanie podsumowujące, które odbyło się następnego dnia. 

Głos zabrał także wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Finansów Publicznych poseł Jan Szewczak. Wspomniał on, że posłanka Agata Borowiec ciągle zabiega o kolejne inwestycje na terenie powiatu biłgorajskiego. Dodał, że dzięki jej zaangażowaniu powstało wiele dróg. – Posłanka jest bardzo aktywna. Znamy się od dwóch lat, staramy się wspierać i pomagać sobie nawzajem. Pani poseł była także na moim spotkaniu noworocznym w Białej Podlaskiej – dodał poseł Szewczak. Życzył wszystkiego dobrego w nowym roku i nadmienił, że według analiz finansowych, ten rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego pod względem spadku bezrobocia i polepszenia się sytuacji finansowej polskich rodzin. Po krótkiej modlitwie zebrani mogli przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

Po części oficjalnej przybyli na spotkanie mieli okazję wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu zespołów z Aleksandrowa, Łukowej, Rakówki i Bidaczowa Starego. Każdy zespół z rąk posłanki Agaty Borowiec otrzymał upominki i bon o wartości 1000 zł na zakup strojów.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.