kolportaż baner główny

Pływacy z Biłgoraja mieli … 700 rywali. Jak poszło?

Bardzo dobre informacje dotarły z Dębicy. W imprezie pływackiej, w której rywalizowało prawie 700 zawodników, pływacy Sparty Biłgoraj aż 11 razy awansowali do finałów, mimo, że rywalizowali z zawodnikami starszymi od siebie.

Julia Duńko w kategorii Open zajęła w głównych wyścigach dwukrotnie miejsce trzecie (100 metrów stylem motylkowym i dowolnym).
Marcel Jonczak cztery razy startował w finałach i z rok starszym rocznikiem plasował się na 2 miejscu na 50 grzbietem i motylkiem oraz na 3 miejscu na 100 grzbietem i motylkiem.
Michał Giruć świetnie spisał się w stylu klasycznym, zdecydowanie wygrał 200 metrów i był drugi na 100 metrów.
Ostatni nasz finalista to Paweł Bury, który na 100 metrów stylem motylkowym uplasował się na 6 pozycji.
Gratulujemy naszym młodym pływakom, kolejnego udanego startu.