- Reklama -

Piknik rodzinny u przedszkolaków

Przy słonecznej pogodzie, punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczął się piknik rodzinny. Wydarzenie to zostało zorganizowane z okazji Dnia Dziecka, ale także Dnia Mamy i Taty. Rodzinne świętowanie rozpoczęła uroczysta akademia w wykonaniu dzieci z oddziału 3-5-latków oraz starszaków z klasy "0". Maluchy recytowały wiersze i śpiewały piosenki, w których dziękowały rodzicom i mówiły, jak ważnymi osobami w ich życiu są mama i tata. Po zakończonej części artystycznej przyszła kolej na składanie życzeń z okazji ich świąt, a wszyscy rodzice zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi kwiatami. Przedszkolaków do występu przygotowały ich wychowawczynie: Maria Masełek i Maria Ferenc-Kwiatkowska.

Następnie punktem kulminacyjnym imprezy były zabawy na specjalnie na tą okazję zorganizowanym parku rozrywki. Były dmuchana zjeżdżalnia, basen z kulkami i koniki mechaniczne. Jednak największą atrakcją pikniku, co potwierdzała wciąż długa kolejka, były kule wodne do chodzenia po wodzie. Piknik rodzinny odwiedzili też strażacy z OSP Dąbrówka, którzy napełnili basen wodą i zaprosili maluchy do wozu strażackiego. Trzeba też przyznać, że frekwencja rodziców dopisała. Większość z nich znalazła czas, aby mimo takiej pory dnia wyrwać się z pracy i spędzić czas ze swoimi pociechami. Im także udzielił się wesoły klimat rodzinnego pikniku.

- Reklama -

Jak na piknik przystało, była także możliwość posilenia się smakołykami. Rodzice zadbali o każdy szczegół. 

Wspólny piknik minął w rodzinnej atmosferze wypełnionej atrakcjami. Mimo zmęczenia po kilkugodzinnej zabawie, dzieci zadowolone i szczęśliwe wróciły do domów. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.