Wypożyczalnia sprzętu Kołodziej-baner górny

- Reklama -

Olimpijskie sukcesy uczennic ZSZiO

Uczniowie szkoły dobrze wypadli w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Zajęli czołowe miejsca w rzeszowskim okręgu. Na 16 szkół w okręgu biłgorajska szkoła drużynowo zajęła I miejsce. Indywidualnie Natalia Kaczorowska z klasy III TH zajęła wysokie III miejsce, a Anna Pudło z klasy IV TH zajęła IV miejsce. 

Uczennice przygotowywała Małgorzata Magoch, nauczyciel przedmiotów zawodowych hotelarskich. Olimpiada ta jest bardzo prestiżowa. Jej poziom jest bardzo wysoki, tym bardziej cieszy sukces uczennic. Uczennice wykazały się dużym zaangażowaniem w naukę. Mam nadzieję, że uczniowie zakwalifikują się do finału – mówi Małgorzata Magoch. Podkreśla, że w olimpiadzie biorą udział uczniowie z wielu renomowanych szkół hotelarskich z całej Polski. Dodaje, że uczennice podeszły do przygotowań bardzo ambitnie. Były bardzo zaangażowane w naukę. – Zachęcam wszystkich uczniów do poszerzania swoich wiadomości i umiejętności poprzez udział w olimpiadzie hotelarskiej – dodaje Małgorzata Magoch. 

- Reklama -

Celem Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej jest m.in. rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań hotelarstwem, turystyką i gastronomią, podnoszenie poziomu umiejętności zawodowych oraz  rozbudzanie ambicji zawodowych uczniów klas hotelarskich.

Gratulujemy wyników i czekamy na wyniki ogólnopolskie. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.