- Reklama -

- Reklama -

Zalane ulice w Biłgoraju (Film)

Od czwartkowego wieczoru powiat biłgorajski nawiedzają różnego rodzaju nawałnice. Przez ulewny deszcz dochodzi do podtopień posesji, a niebezpieczne wyładowania atmosferyczne powodują pożary budynków.

- Reklama -

- Reklama -

W nocy z 24 na 25 czerwca przez teren powiatu biłgorajskiego przetoczyły się burze z gradem, którym towarzyszyły silne podmuchy wiatru.

– Jednostki ochrony przeciwpożarowej interweniowały w tym czasie 14 razy, m.in. przy zerwanym dachu w miejscowości Elizówka, pożarze wiaty magazynowej w Długim Kącie, pożarze niezamieszkałego budynku w Załawczu oraz licznych podtopieniach w Biłgoraju i Frampolu – informuje KP PSP w Biłgoraju.

Po południu 25 czerwca ulewne deszcze powróciły nad powiat biłgorajski. W samym Biłgoraju doszło do zalania wielu posesji oraz dróg. Problem z przejazdem jest między innymi na części ulica Jana Pawła II, ulicy Długiej, Tadeusza Kościuszki. Dodatkowo w Potoku Górnym oraz Soli doszło do pożarów budynków spowodowanych wyładowaniami atmosferycznymi.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Paweł mówi

    Ja miaenm kiedys zalanie to zadzwonilem do firmy z Lublina . Oni osuszaja po zalaniach. Pelno sprzetu i pozniej dali papiery dla ubezpieczalni. Oddali za wszystko

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.