Garderoba Gentlemana

Najlepsi tenisiści stołowi (foto)

Głównym organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju i Uczniowski Klub Sportowy Dynamika w Lipinach Dolnych. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczali dyrektorzy Zenon Zielonka i Adam Przytuła oraz prezes UKS Dynamika Krzysztof Rzeźnik. Medale i dyplomy ufundowało Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego. Dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej, pan Henryk Grabias, właściciel firmy „Spływy Kajakowe” ufundował spływ w dogodnym dla uczestników terminie. 

Komunikat z Międzygminnych  Igrzyskach w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt, rozegranych 02.11.2016. w Lipinach Dolnych.

 

Dziewczęta 2006 i młodsze

 

Janda Julia SP Szyszków – op. Monika Bucior

Olekszyk Martyna SP Szyszków – op. Monika Bucior

Smyl Kinga  SP Teodorówka  – op. Michał Zdunek

    Pomarańska Kinga SP Teodorówka  – op. Michał Zdunek

Sosnowa Emilia  SP Teodorówka  – op. Michał Zdunek

Wurszt Julia SP Obsza – op. Piotr Paluch

Łagód Roksana SP Goraj – op. Wołoszuk Dariusz

Rybak Dominika SP Majdan Stary – op. Krzysztof Łuszczak

  Adrian Natalia SP Obsza – op. Piotr Paluch

Stelmach Kaja SP Nr 1 Biłgoraj  – op. Agnieszka Jurałowicz

Koperwas Patrycja SP Majdan Stary – op. Krzysztof Łuszczak

Okoń Patrycja SP Smólsko  – op. Edward Furlepa

  . Wach Aleksandra Nr 1 Biłgoraj  – op. Agnieszka Jurałowicz

  Zarosa Jagoda SP Smólsko  – op. Edward Furlepa

Grabias Natalia SP Smólsko  – op. Edward Furlepa

  Wojewoda Katarzyna SP Nr 1 Biłgoraj  – op. Agnieszka Jurałowicz

  17-19.Szydło Emilia SP Obsza – op. Piotr Paluch

  Kozera Magdalena SP Nr 1 Biłgoraj  – op. Agnieszka Jurałowicz

  Kozyra Kamila SP Obsza – op. Piotr Paluch

 

 

Dziewczęta 2004 – 2005

 

Smyl Izabela  SP Teodorówka  – op. Michał Zdunek

Marzec Wiktoria SP Smólsko  – op. Edward Furlepa

Koczot Agata SP Hedwiżyn  – op. Krzysztof Pardo

Sosnowa Magdalena SP Teodorówka  – op. Michał Zdunek

Furlepa Izabela  SP Wola Radzięcka  – op. Łukasz Krawiec

  Ćwikła Gabriela  SP Szyszków – op. Monika Bucior

  7-8  Gozdecka Aleksandra  SP Nr 5 Biłgoraj  – op. Robert Skakuj

Grzyb Aleksandra  SP Obsza – op. Piotr Paluch

  Łoś Małgorzata SP Szyszków – op. Monika Bucior

  Rebacz Zuzanna  SP Lipiny Dolne – op. Anna Lipiec

  Rawiak Bernadeta

  Sprysak Martyna SP Obsza – op. Piotr Paluch

 13-16. Szewczak Elżbieta SP Goraj – op. Wołoszuk Dariusz

  Mróz Miriam SP Tereszpol – op. Dorota Tutka

  Kita Karina SP Tarnogród – op. Marek Bieniek

  Wasąg Patrycja SP Hedwiżyn  – op. Krzysztof Pardo

. Bielecka Karina SP Nr 5 Biłgoraj  – op. Robert Skakuj

Masełek Kinga SP Szyszków – op. Monika Bucior

Pułapa Aleksandra SP Nr 5 Biłgoraj  – op. Robert Skakuj

Mach Beata SP Obsza – op. Piotr Paluch

Momot Justyna SP Stanisławów – op. Barbara Gontarz

Małek Amelia SP Tereszpol – op. Dorota Tutka

 

Komunikat z Międzygminnych  Igrzyskach w tenisie stołowym indywidualnym chłopców, rozegranych 03.11.2016. w Lipinach Dolnych.

Chłopcy 2006 i młodsi

 

Iwańczyk Hubert SP SP Smólsko  – op. Edward Furlepa

Gabka Marcin SP Turobin – op. Marek Papierz

Jęczmionka Adrian  SP Teodorówka  – op. Michał Zdunek

  4.  Ćwikła Kacper  SP Szyszków – op. Monika Bucior

Tytka Jan SP Szyszków – op. Monika Bucior

   Kurant Jakub SP Tereszpol-Zaorenda – op. Krzysztof Pułapa

Szmit Kacper SP Dąbrowica – op. Mariusz Hadam

Maciocha Norbert  SP Dąbrowica – op. Mariusz Hadam

  Bielak Artur SP Turobin – op. Mariola Buryta

Wiatr Paweł SP Szyszków – op. Monika Bucior

Wasąg Adrian SP Tereszpol-Zaorenda – op. Krzysztof Pułapa

Dubiel Bartosz SP Majdan Stary  – op. Elżbieta Skwarek

  . Kita Rafał SP Tarnogród  – op. Marek Bieniek

  Zieliński Mateusz SP Tereszpol-Zaorenda – op. Krzysztof Pułapa

Zieliński Radosław SP Tereszpol-Zaorenda – op. Krzysztof Pułapa

  Gałka Kacper SP Obsza – op. Piotr Paluch

 .Sprysak Dominik SP Nr 1 Biłgoraj  – op. Artur Zawiślak

  Kotwis Kacper SP Nr 1 Biłgoraj  – op. Artur Zawiślak

  Sobaszek Miłosz SP Nr 5 Biłgoraj  – op. Robert Skakuj

  Woźniak Piotr  SP Dąbrowica – op. Mariusz Hadam

  Nieckarz Dominik SP Obsza – op. Piotr Paluch

 

Chłopcy 2004 – 2005

 

Legieć Damian  SP Majdan Stary  – op. Elżbieta Skwarek

Sosnowy Marcin SP Teodorówka  – op. Michał Zdunek

Kość Sylwester SP Teodorówka  – op. Michał Zdunek

Więczkowski Kacper SP Czernięcin  – op. Zbigniew Derkacz

5-6 Kapka Dominik  SP Dąbrowica – op. Mariusz Hadam

  Staroń Kacper  SP Majdan Stary  – op. Elżbieta Skwarek

    Ostrowski Dawid  SP Szyszków – op. Monika Bucior

Sykuła Wiktor  SP Goraj – op. Marek Papierz

  Olekszyk Maksymilian SP Szyszków – op. Monika Bucior

  Kołodziej Jakub  SP Nr 1 Biłgoraj  – op. Artur Zawiślak

  Kulasza Gabriel  SP Tereszpol-Zaorenda – op. Krzysztof Pułapa

  Kapusniak Damian SP Hedwiżyn – op. Krzysztof Pardo

 . Maciocha Mateusz SP SP Smólsko  – op. Edward Furlepa

  Oskar Koza SP Tarnogród – op. Marek Bieniek

  Łazarczyk Łukasz SP Tereszpol-Kukiełki – op. Bożena Kurzyńska

  Mazur Dawid SP Stanisławów  – op. Barbara Gontarz

. Kowalski Jakub SP Nr 5 Biłgoraj  – op. Robert Skakuj

Wojtyło Karol SP Nr 1 Biłgoraj  – op. Artur Zawiślak

Ziemianin Miłosz SP Obsza – op. Piotr Paluch

Pyda Jakub SP Bukowa – op. Paweł Bucior

Kwiatkowski Grzegorz SP Tereszpol-Kukiełki – op. Bożena Kurzyńska

Komunikat z Powiatowej  Gimnazjady w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców, rozegranej 04.11.2016. w Lipinach Dolnych.

 

Dziewczęta:

Marlena Dziura Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

Rzeźnik Katarzyna Gim Szyszków – op. Teresa Szadkowska

Kubatek Dominika  Gim Nr 2 Biłgoraj  – op. Jacek Spustek

Myszak Kamila Gim  Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

Dziura Agata Gim Turobin– op. Michał Zdybel

6 . Socha Faustyna Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

Stępień Patrycja  Gim Hedwiżyn – op. Krzysztof Pardo

Szponar Magdalyna  Gim Majdan Nepryski – op. Barbara Gontarz

  Ziemianin Aleksandra Gim Obsza – op. Piotr Paluch

Adrian Łucja  Gim Obsza – op. Piotr Paluch

Ciosmak Patrycja Gim Sól – op. Tomasz Paczos

  Chadaj Izabela Gim Józefów – op.  Alicja Kusak

 . Jastrzębska Dagmara Gim Aleksandrów – op. Artur Kimak

  Ćwikła Aleksandra  Gim Szyszków – op. Teresa Szadkowska

  Burdzań Natalia Gim Nr 1 Biłgoraj – op. Piotr Ohirko

  Furlepa Julia Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

  . Rożek Karolina Gim Obsza – op. Piotr Paluch

  Kusiak Amelia Gim  Majdan Stary  – op. Krzysztof Łuszczak

  Kołodziej Zuzanna

  Marguła Sylwia Gim Tereszpol Kukiełki – op. Jerzy Strzałka

  Polańska Paulina Gim Księżpol – op. Iwona Krupczak

  Torba Weronika Gim Aleksandrów – op. Artur Kimak

  Kruk Mariola Gim Lipiny Dolne  – op. Katarzyna Korpal

  Lis Natalia Gim Obsza – op. Piotr Paluch

 . Grzywna Izabela Gim Obsza – op. Piotr Paluch

  Dziduch Michalina  Gim Sól – op. Tomasz Paczos

  Sędlak Gabriela Gim Hedwiżyn – op. Krzysztof Pardo

  Frelas Kamila Pow Gim Biłgoraj – op. Justyna Szczepanik

  Czop Magdalena Pow Gim Biłgoraj – op. Justyna Szczepanik

 

Chłopcy

Albingier Patryk Gim  Tereszpol Zaorenda  – op. Krzysztof Pułapa

Młynarz Daniel Gim Sól – op. Tomasz Paczos

Janda Damian Gim Majdan Stary  – op. Krzysztof Łuszczak

Sosnowy Maciej Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

Bulicz Dawid  Gim Majdan Stary  – op. Krzysztof Łuszczak

6  Szkołut Patryk  Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

    Blicharz Konrad  Gim Majdan Stary  – op. Krzysztof Łuszczak

Socha Kacper Gim Obsza – op. Piotr Paluch

  Niemiec Michał  Gim Lipiny Dolne  – op. Krzysztof  Rzeźnik

  Żerebiec Mateusz  Gim Hedwiżyn – op. Krzysztof Pardo

  Kapuśniak Paweł Gim Hedwiżyn – op. Krzysztof Pardo

  Wróblewski Dorian

  Kleban Michał Pow Gim Biłgoraj – op. Justyna Szczepanik

  Mazurek Łukasz  Gim Aleksandrów – op. Artur Kimak

  Ulanowski Michał Pow Gim Biłgoraj – op. Justyna Szczepanik

  Sadowski Sebastian Gim Księżpol – op. Iwona Krupczak

 . Dziura Maciej Gim Obsza – op. Piotr Paluch

 Margol Mateusz Gim Aleksandrów – op. Artur Kimak

  Bździuch Krzysztof Gim Łukowa – op. Krzysztof Majewski

  Alrerman Brajan Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

  Flis Jakub Gim Hedwiżyn – op. Krzysztof Pardo

  Niemiec Michał Gim Nr 2 Biłgoraj  – op. Jacek Spustek

Kurzyński Mateusz Gim  Tereszpol Zaorenda  – op. Krzysztof Pułapa

Adrian Antoni Gim Obsza – op. Piotr Paluch

25-29. Wołoszyn Daniel Gim Obsza – op. Piotr Paluch

Komornik Marcin Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

Kość Bartłomiej Gim Frampol – op. Tomasz Wójcik

Wachowicz Max Pow Gim Biłgoraj – op. Justyna Szczepanik

Mielnik Michał Gim Tereszpol Kukiełki – op. Jerzy Strzałka

 

Przez trzy dni zawodów,  pan Henryk Grabias, razem  z przedstawicielami Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu i Publicznego Gimnazjum w Lipinach Dolnych, paniami: Grażyną Konieczną, Edytą Bucior, Wioletą Garbacz, Edytą Krasny, Beatą Szabat, Urszulą Błazik i Zofią Gliniak  zorganizowali dla uczestników zawodów i opiekunów poczęstunek w postaci hot dogów.

Organizatorzy szczególne podziękowania kierują dla sędziów protokolantów: Moniki Bucior, Anny Lipiec i Teresy Szadkowskiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.