Noclegi – Bździuch

Najładniejsze ozdoby wielkanocne

W pisankach  I miejsca przyznano:

1 Karol Pawelec z PSP w  Lipinach G-Borowina

2.Wiktoria Deryło z PSP w Szyszkowie

3.Bartek Bartosiewicz z PSP w Szyszkowie

4. Karolina Bastrzyk z PSP w Potoku Górnym

5. Natalia Jaceczko z PSP w Lipinach Dolnych

6 Gabriel Staroń – Oddział przedszkolny w Dąbrówce

 

W palmach I miejsce przyznano

 1. Darii Kawa –z PSP w Lipinach G-Borowina

 

W stroikach I miejsca przyznano:

1. Czechyra Maciej z PSP w Potoku Górnym

2. Anny Dub z PSP w Szyszkowie

3. Izabeli Niemiec z PSP w Szyszkowie

4. Dominiki Pieczonka z PSP w Szyszkowie

5  Tatiana Olekszyk, Diana Olekszyk z PSP w Szyszkowie

6. Julia Golik z PSP w Szyszkowie

7. Karoliny Bastrzyk z PSP w Potoku Górnym

8. Wojciech Bucior z PSP w Lipinach G- Borowina   9.Mikolaj Korpal z PSP w Lipinach G-Borowina

10.Karolina Błaźik z PSP w Lipinach G-Borowina

11 Kacper Czereba z PSP w lipinach Dolnych

12. Karolina Deryło z PSP w Lipinach Dolnych

13. Kinga Deryło z PSP w Lipinach Dolnych

14. Marlena Śmieciuch z Oddziału Przedszkolnego w Dąbrówce

15. Malwina Zarembska z Oddziału przedszkolnego w Dąbrówce

16. Bartosz Pawelec z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipinach G-Borowina

17. Aleksandry Pawelec z Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipinach G-Borowina

18. Oliwii Siek z PSP w Lipinach G-Borowina

19. Martyny Wawrzak z PSP w Szyszkowie

 

 

Pozostałe prace wyróżniono:

– PSP w Potoku Górnym: Kacpra Krasnego, Natalii Pudło, Golik, Emilii, Dominki Szwed, Martyny Deryło, Patryka Szwed, Huberta Ćwikły Amelii Maksimek, Martyny Ćwikła

– PSP w Szyszkowie: Igi Dorocha, Leny Janda, Igi Paszkowskiej, Klaudii Cios, Przemysława Łepko

– PSP w Lipinach Dolnych: Szymona Stępniowskiego, Oliwii Socha, Amelii Kasprzyk, Patrycji Waliłko, Huberta Jaśkowskiego, Wiktorii Jaśkowskiej, Anny Ostolskieej, Oliwii Golec, Julii Zwolak, Kacpra Lewkowicza, Wiktorii Lewkowicz, Wiktorii Dzido, Macieja Pawelec, Klary Klimczak, Patrycji Waliłko, Jakuba Paszko, Maksymilian Lewkowicz, Moniki Golik

– Oddział Przedszkolny w Dąbrówce: Hubert Pieczonka, Bartosiewicz Gabriel, Lena Bucior, Bartosz Dorocha, Dominika Borek.

 

Wszystkie prace zostały nagrodzone i prezentowane są na wystawie w holu Urzędu Gminy w Potoku Górnym.

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.