- Reklama -

- Reklama -

Nadruk na kubkach i filiżankach – to musisz wiedzieć

Samo wykonanie kubka z nadrukiem nie jest czasochłonnym procesem, lecz aby służył przez długie lata, warto zlecić jego przygotowanie profesjonalistom.

- Reklama -

W pierwszej kolejności należy wybrać projekt, który ma zostać umieszczony na kubku. Firmy, które zajmują się ich produkcją dysponują ogromną bazą wzorów i zdjęć, jednak istnieje także możliwość wykorzystania własnego pomysłu, dostarczając go na nośniku danych. Materiały zostaną odpowiednio obrobione. Gotowy projekt drukuje się na wysokiej jakości papierze w drukarce, która zawiera tusze sublimacyjne. Bardzo ważną kwestią jest dobór odpowiedniego papieru do wydruku. Ten, który jest gorszej jakości nie będzie oddawał głębi kolorów oraz może pojawić się efekt wyblaknięcia czy rozmycia, a wzór, który zawiera małe elementy lub litery pozostanie nieczytelny. Dzięki dobrej jakości papierowi oraz tuszom sublimacyjnym, na swoim kubku z powodzeniem możemy umieścić dowolny projekt – zdjęcie, wzór lub napis.

 

Jaka jest trwałość nadruku?

To pytanie zadaje sobie prawie każdy, kto chce zdecydować się na kubek lub filiżankę z nadrukiem. Istnieje kilka możliwości barwienia. To właśnie od nich zależy trwałość nadruku. Oto niektóre z nich:

  • Direct Print – nadruk bezpośredni oraz kalkomania ceramiczna na wyrobach porcelanowych i porcelitowych są wypalane w temperaturze 800-840°C, co zapewnia im trwałość na zmywanie w zmywarkach mechanicznych. Nadruki na innych materiałach (szkło, metal, plastik) nie są odporne na zmywanie w zmywarkach.
  • Barwienie Multicolor jest w pełni odporne na zmywanie w zmywarkach. Zachowuje ono swoje właściwości oraz kolorystykę przez minimum 400 cykli zmywania w domowych zmywarkach lub przez okres 1 roku.
  • Barwienie Sensitive Touch Color Plus zachowuje swoje właściwości oraz kolorystykę przez minimum 400 cykli zmywania w domowych zmywarkach lub przez okres 1 roku
  • Nadruki wykonane w technologii Art Print zachowują swoje właściwości oraz kolorystykę przez minimum 500 cykli zmywania w domowych zmywarkach lub okres 1 roku.
  • Magic Mug, Xpression – Kalkomania Organiczna, Crystal Touch nie są odporne na zmywanie w zmywarkach. Rekomendujemy wyłącznie zmywanie ręczne.

Własny projekt z personalizacją

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Marzy Ci się własny, spersonalizowany projekt na Twoim kubku lub filiżance? Zastanawiasz się, co musisz przygotować, aby został wykonany? Spieszymy z wyjaśnieniami. 

 

Plik zawierający personalizację należy przygotować według poniższych instrukcji:

– imiona do personalizacji na jednej stronie, czcionki zamienione na krzywe,

– maksymalna wielkość czcionki, napisów użytych w personalizacji to 16 punktów (wielkość podana dla czcionki Arial),

– personalizacja musi być w wyraźny sposób oddzielona od pozostałej części nadruku, nie może się stykać z pozostałą częścią projektu,

– personalizację wykonujemy w 1 kolorze nadruku.

 

Więcej informacji dotyczących filiżanek i kubków z nadrukiem znajdziesz tutaj: https://ceramika-reklamowa.com.pl/faq/

Kubki i filiżanki z nadrukiem – dlaczego warto?

Kubki i filiżanki z nadrukiem to bardzo popularny gadżet, który jest wykorzystywany nie tylko w firmach, ale także w domach wszystkich osób, którym zależy na oryginalnym i autorskim wyglądzie naczynia, z którego piją swoją poranną kawę herbatę. Wykorzystanie porcelany z nadrukiem jest niezwykle wszechstronne. Mogą one służyć zarówno jako dekoracja biurka, miejsce do przechowywania artykułów piśiemnicznych czy jako pojemnik na pędzle do makijażu.

Ceramika z nadrukiem to niezobowiązujący i pomysłowy gadżet, który może posłużyć jako ciekawy dodatek do prezentu lub drobny upominek. Jest dobrym pomysłem na urodziny osoby, która nie jest nam zbyt bliska lub o której niewiele wiemy. Ten gadżet może być także miejscem na zdjęcie pupila czy fotografii z niezapomniaje wycieczki. Kubki i filiżanki z nadrukiem będą doskonałym rozwiązaniem jako pamiątka – podziękowanie dla gości weselnych czy uczestników konferencji biznesowej.

Nadruk na kubkach jest popularnym i standardowym chwytem marketingowym. Dla wielu przedsiębiorców to główny nośnik reklamy ich usług. Wiele osób obawia się, że gadżet ulegnie szybkiemu zniszczeniu, jednak obecnie zajmujące się tym firmy dają gwarancję na długie lata codziennego użytkowania.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.